سخنرانی مغشوش جانی دپ

ستاره هالیوود ادا درآورد یا آبروریزی کرد؟
یکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۸

جانی دپ با سخنرانی درهم و برهم و مغشوشی كه جمعه شب و در مراسم اهدای جوايز هاليوود ادا كرد، موجب شد تا هوادارانش او را با جک اسپارو شخصيت گيج و سربه هوای «دزدان دريايی كاراييب» مقايسه كنند.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از تايم، جانی دپ كه در مراسم اهدای جوايز هاليوود كه جمعه شب در هاليوود برگزار شد به عنوان سخنران روی صحنه رفت، آنقدر درهم و برهم سخنرانی كرد كه اكنون موجی وسيع از خبرهای رسانه‌ای را ايجاد كرده است.

اين در حالی بود كه اهدای جوايز فيلم هاليوود كه هجده سال قدمت دارد، امسال برای اولين بار به صورت مستقيم روی آنتن بود و تلويزيون اين مراسم را پخش می كرد.

جانی دپ برای معرفی جايزه فيلم مستند به روی صحنه رفت تا فيلم «ابرانسان: افسانه شيپ گوردون» را معرفی كند. اما او به محض اين كه روی صحنه رفت كاملا خارج از كنترل به نظر می رسيد.

او همان اول کار گفت: "اين عجيب ترين ميكروفونی است كه در عمرم ديده ام." و اين گفته‌ها موجب شدند تا حاضرین در سالن بخندند تا او چند لحظه‌ای را صرف ايستاندن ميكروفون كند.

او چينن ادامه داد: "با چنين چيزهايی خوب نمی توانم كنار بيايم." و بعد از لعنت فرستادن به ميكروفون و نثار كردن چند ناسزا به آن، چند لحظه را در سكوت سپری كرد.

او سپس مقدمه ای درباره مستند «گوردون شيپ» گفت و در همان حال صدايش اغلب نامفهوم می شد و بعد ناگهان پرسيد: "می شود كسی..." و صدايش دوباره نامفهوم و قطع شد.

جانی دپ که به نظر می رسید به دلیل مصرف مشروبات الکلی حالت طبیعی نداشته، اضافه كرد: "منظورم اين است كه امشب از آن شب هاست."

رفتار عجيب او با واكنش مخاطبانش در شبكه‌هاي اجتماعي روبه رو شده و بسياری او را مشابه جک اسپارو قهرمان «دزدان دريايی كاراييب» خواندند. اما خيلی ها يک نتيجه سرراست گرفتند: "اين كه او مست بوده و كنترل رفتارش را در اختيار نداشت."

در هر حال اين رفتار جانی دپ كه مدتی است از همسرش جدا شده تا با بازيگری كه خيلی جوانتر از خودش است ازدواج كند، اين روزها مزيد بر علت شده تا هوادارنش و البته رسانه‌ها با دقت بيشتری او را زير نظر داشته باشند.


منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...