جورج کلونی «هیولای فلورانس» می شود

دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۸۹ ساعت ۱۳:۴

جورج کلونی، بازیگر مطرح و برجسته هالیوود در جدیدترین اقدام خود برای بازی در فیلم سینمایی «هیولای فلورانس» جلوی دوربین می رود.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از هالیوود ریپورتر، جورج کلونی، بازیگر مطرح مجموعه فیلم های «اوشن»، «بالا در آسمان» ،«شب بخیر و موفق باشید»، «پس از خواندن بسوزان» و «مایکل کلایتون» در جدیدترین پروژه خود در فیلم «هیولای فلورانس» جلوی دوربین خواهد رفت.

بر پایه همین گزارش، شرکت فیلمسازی "فاکس 2000" حق امتیاز ساخت فیلم سینمایی «هیولای فلورانس» را از داگلاس پرستون و ماریو اسپیزی (نویسندگان رمان پرفروش «هیولای فلورانس» خریداری نموده است. کریس مک کواری به همراه ناتام الکساندر نگارش فیلمنامه را بر اساسا این رمان آغاز نموده اند. گرنت هسلو، جورج کلونی و بروس کوهِن نیز قرار است تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده داشته باشند.
کلونی در این فیلم درام نقش قاتلی را بازی می کند که بین سال های 1960 و 1980 میلادی مرتکب قتل های زنجیره ای در شهر فلورانس ایتالیا می شود. جورج کلونی که به تازگی قراردادی را برای بازی و کارگردانی فیلم «عید ماه مارس» امضاء کرده، خود را برای بازی در فیلم «جاذبه» آماده می کند.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...