بازگشت رابرت دنیرو و سیلوستر استالونه به رینگ

دو بازیگر کهنه کار هالیوود با فیلم کمدی «مسابقه دشمنی» به رینگ بوکس بازمی گردند
یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۶:۳۷

دو بازیگر کهنه کار هالیوود با فیلم کمدی «مسابقه دشمنی» به رینگ بوکس بازمی گردند.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از بی بی سی، رابرت دنیرو که برای بازی در نقش جک لاموتا در «گاو خشمگین» (مارتین اسکورسیزی-1980) برنده اسکار شد، در «مسابقه دشمنی» نقش یک مشت زن بازنشسته را ایفا می کند که می پذیر برای آخرین بار در یک مسابقه حاضر شود.

نقش حریقِ مقابل او در این فیلم کمدی را سیلوستر استالونه بازی می کند که بیش از همه برای بازی در سری فیلم های «راکی» شهرت دارد.

«مسابقه دشمنی» را کوین سِگال کارگردان «اسمارت را بگیرید» خواهد ساخت.

کوین هارت کمدینی که اخیرا فیلم «مثل یک مرد فکر کن» را روی پرده داشت، در «مسابقه دشمنی» نقش برگزارکننده و حامی مالی مسابقه را بر عهده خواهد داشت که دو مشت زن کهنه کار و پا به سن گذاشته به بازگشت دوباره به رینگ تشویق می کند. داگ ایلین نگارش فیلمنامه را بر عهده داشته است.

تاریخ شروع فیلمبرداری «مسابقه دشمنی» هنوز اعلام نشده است.

دنیرو این روزها مشغول بازی «دنیای مردگان» به کارگردانی لوک بسون است. او در این فیلم نقش یک گنگسنر بازنشسته را بازی می کند که در فرانسه تحت برنامه حفاظت از شاهد قرار دارد.

استالونه هم که اخیرا «بی مصرف ها 2» به کارگردانی سایمون وِست را بر روی پرده داشت، در حال بازی در تریلر اکشن «نقشه فرار» به کارگردانی مایکل هافستروم در کنار آرنولد شوارتزنگر است و تریلر اکشن «شلیک به سر» به کارگردانی والتر هیل را هم آماده نمایش دارد.

دنیرو و استالونه پیش از این یکبار در «پلیس آباد» (جیمز منگولد-1997) تجربه بازی در کنار هم داشته اند.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...