میشل هازاناویسیوس بعد از «هنرمند» سراغ «میل و آرزو» می رود

دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ساعت ۶:۴۶

میشل هازاناویسیوس فیلمساز فرانسوی برنده ی اسکار علاقه خود را به کارگردانی کمدی انگلیسی زبان «میل و آرزو» اعلام کرد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از ایندی وایر، میشل هازاناویسیوس «میل و آرزو» را برای کمپانی پارامونت می سازد و وظیفه نگارش فیلمنامه آن نیز بر عهده دیمیتری خواهد بود.

داستان این فیلم کمدی درباره یک آدم معمولی ست که در دنیایی زندگی می کند که آدم های دیگرِ آن دنیا حال و هوایی کاملا متفاوت با او دارند. سرنوشت این آدم ها در نقطه ای دوردست نوشته و تعیین می شود، و این پرسش مطرح است که آیا این آدم ها می توانند آن را تغییر دهند یا خیر؟ کاراکتر اصلی وقتی یک روز صبح از خواب بیدار می شود متوجه می شود که نویسنده ی سرنوشتِ او صفحه های زندگی آینده او را سفید گذاشته است. در این حالت او با روزها و شب هایی سر و کار دارد که معلوم نیست باید در آنها چه کاری انجام دهد و درست به همین خاطر او مجبور به انتخاب می شود.

پیش از این قرار بود تیم دونفره والری فرانسیس و جاناتان دیتون این فیلم را کارگردانی کنند اما به یکباره از از ساخت آن کنار گذاشته شدند.

هازاناویسیوس که که سال گذشته با کمدیِ درامِ صامتِ سیاه و سفید «هنرمند» علاوه بر کسب اسکار، جوایز بسیار و موفقیت های بیشماری کسب کرد، پس از مطالعه فیلمنامه «میل و آرزو» بلافاصله پیشنهاد کارگردانی آن را پذیرفت.

هازاناویسیوس تا به حال 4 فیلم در کارنامه خود به ثبت رسانده و «میل و آرزو» پنجمین فیلم بلند او در مقام کارگردان خواهد بود


منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...