بازسازی آمریکایی «خانه پوشالی» با حضور دیوید فینچر

دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۰

یکی دیگر از نمونه سریال های تلویزیونی انگلیسی در حال تبدیل به یک نسخه آمریکایی است: این بار نوبت پروژه احیای دوباره مینی سریال «خانه ی پوشالی» است. 

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از گاردین، در این پروژه ی بازسازی تیم سازنده ی فیلم «مورد عجیب بنجامین باتن»، دیوید فینچر و اریک راث نیز مشارکت خواهند داشت.

نسخه ی آمریکایی، که فینچر کارگردان و مدیا رایتس کپیتال تولید کننده ی آن خواهند بود، مکان فیلم را از انگلستان به آمریکا تغییر خواهد داد. 

اقتباس، تمایل ِ رو به رشد ِ تازه ای را برای تغییر مکان از انگلستان به آمریکا به همراه دارد، همانند «کار و زندگی در مریخ»، و کمی بعد از اجرای یک چنین فُرم سیاسی نیاز به نمایش بر پرده ی بزرگ هم احساس خواهد شد.

 تریلر سیاسی کمیک توسط مایکل بابز نوشته شد. اقتباس کمپانی بی بی سی از آن در چهار قسمت در سال 1990 برای نویسنده ی فیلمنامه ، اندرو دیویس و ایان ریچاردسون برای بازی در نقش فرانسیس اورگهارت جوایز زیادی در پی داشت.

«خانه ی پوشالی» تولیدی تیره و تار از تتشر انگلستان است. آیا با توجه به انتقال پروژه برای اولین بار خواهد توانست اثری موفق از آب در آید؟ باید به خوبی راجع به آن فکر کنید

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...