تقدیر از شون پن در جشنواره زوریخ

جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۰

از شون پن در جشنواره زوریخ تقدیر می شود.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از لوس آنجلس تایمز، در هفتمین دوره جشنواره فیلم زوریخ از شون پن با اهدای جایزه "یک عمر دستاورد هنری" تقدیر به عمل می آید.

بر پایه همین گزارش، روز گذشته کارل اسپوئری و ناجا شیلدکنچ از دبیران اجرایی هفتمین دوره جشنواره فیلم زوریخ اعلام کردند که در 28 سپتامبر (6مهر) با اهدای جایزه "یک عمر دستاورد هنری" از شون پن قدردانیبه عمل خواهد آمد.

به گزارش لوس آنجلس تایمز، جایزه "تندیس طلایی" که یکی از ارزشمندترین جوایز این جشنواره نوپای سوئیسی ست، هرساله به یکی از چهره های مطرح و برجسته سینمایی اهدا می شود.

همزمان با اهدای این جایزه به شون پن تعدادی از مهم ترین آثار وی در مقام بازیگر و کارگردان نیز به نمایش درخواهد آمد.

کارل اسپوئری درباره اهدای جایزه "یک عمر دستاورد هنری" به شون پن گفت: "شون از جمله بازیگران توانایی ست که نقش آفرینی های او با فعالیت های انسان دوستانه متعددی همراه شده، که همین امر توانسته جان بسیاری از مردم در اقصی نقاط جهان را نجات دهد."

وی در ادامه گفت: "پن یکی از بهترین و تواناترین بازیگران نسل ماست و از اینکه او برای دریافت جایزه "تندیس طلایی" جشنواره زوریخ به سوئیس سفر می کند بسیار خوشحال و هیجانزده هستیم."

هفتمین دوره جشنواره فیلم زوریخ از 22سپتامبر (31 شهریور) در شهر زوریخ سوئیس آغاز می شود و در 2 اکنبر (10 مهر) به پایان می رسد.


منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...