کارگردان زنِ سرشناس عرب بازیگری می‌کند

روایت یک شام نامتعارف
جمعه ۱۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۷:۷

نادین لبکی کارگردان لبنانی فیلم «کفرناحوم» به عنوان بازیگر به پروژه بازسازی فیلم ایتالیایی «غریبه های به تمام معنا» پیوست.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از ورایتی، نادین لبکی فیلمساز و بازیگر لبنانی که فیلم «کفرناحوم» ساخته وی توانست نامزد جایزه اسکار شود، این بار جلوی دوربین می رود. لبکی قرار است به عنوان بازیگر در نسخه عربی بازسازی فیلم ایتالیایی «غریبه های به تمام معنا» (2016) بازی کند.

لبکی در این فیلم در کنار بازیگرانی چون مونا زکی، عادل کَرم، ایاد ناصر، دایموند بوعبود و بازیگر و نمایشنامه نویس اسطوره ای جورج خباز بازی خواهد کرد.

اولین بار اواخر سال 2018 اعلام شد که قرار است «غریبه های به تمام معنا» بازسازی شود و البته دو بار تولید فیلم به دلایل نابسامانی در کشور لبنان و همینطور کووید-19 به تعویق افتاد.

فیلمنامه نسخه عربی «غریبه های به تمام معنا» را گابریل یامین نوشته و ویسام سامایرا برای کارگردانی فیلم در نظر گرفته شده است.

«غریبه های به تمام معنا» داستان هفت دوست قدیمی است که برای صرف شام گردهم می آیند آنها تصمیم می گیرند یک بازی انجام دهند؛ تلفن های همراه شان را روی میز می گذارند و تمام تماس ها و پیامک های خود را در دسترس دیگر دوستان قرار می دهند، در حالی که بازی آنها در ابتدا یک حالت بازیگوشانه دارد رفته رفته با فاش شدن برخی اسرار موضوع جدی می شود.

نسخه ایتالیایی این فیلم محصول سال 2016 به فروشی نزدیک به 31 میلیون دلار در گیشه دست یافت. از این فیلم بازسازی های بسیاری در طی همین چند سال صورت گرفته که این آثار در مجموع نزدیک به 200 میلیون دلار در گیشه به دست آورده اند.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...