خشم تام کروز از بی‌توجهی به پروتکل‌های کرونا

رعایت نکنید اخراج می‌شوید!
چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۶:۱۶

تام کروز از رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی برخی از عوامل تولید «ماموریت: غیرممکن 7» برافروخته شد و به آنها هشدار جدی داد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از هالیوود ریپورتر، تام کروز خشم خود را از برخی از اعضای گروه تولید فیلم جدیدش ابراز کرد.

کروز پس از این که دید 2 تن از اعضای تولید بیش از حد نزدیک هم در برابر صفحه مانیتور ایستاده‌اند به آنها هشدار داد که اگر بار دیگر شاهد چنین وضعیتی باشد آنها را اخراج می‌کند.

در فایل صوتی که توسط «سان» منتشر شده کروز می‌گوید: "ما استاندارد طلایی داریم و در هالیوود به خاطر ما سر کار برگشته‌اند. چون آنها به ما و کاری که داریم انجام می‌دهیم باور دارند. من هر شب دارم با استودیوهای کوفتی تلفنی صحبت می‌کنم، با کمپانی‌های بیمه، تهیه کنندگان و چشم آنها به ماست که داریم فیلم تهیه می‌کنیم. ما داریم هزاران شغل ایجاد می‌کنیم و شماها را دیگر نمی‌خواهم در چنین وضعی ببینم. هرگز!"

گفته شده کروز در مورد رعایت پروتکل‌های بهداشتی در صحنه فیلمبرداری فیلم جدیدش در انگلیس بسیار سخت‌گیری می‌کند و اعضای گروهش را به شدت برای حفظ محیط امنی که ایجاد شده تا بتوانند کار کنند مسئول می‌داند.

وی در ادامه گفته که این کارها می‌تواند موجب تعطیل شدن صنعت سینما و از دست رفتن سقف خانه‌های بسیاری از مردم شود. می‌تواند غذای روی میزشان یا امکان پرداخت هزینه‌های دانشگاه را از آنها بگیرد.

وی افزود هر شب با این فکرها می‌خوابد؛ برای آینده این صنعت لعنتی!


کروز خطاب به عوامل پشت صحنه فیلم افزود: "بنابراین متاسفم. منتظر چیزی فراتر از عذرخواهی هستم و اگر این کار را نکنید اخراج هستید. ما این فیلم لعنتی را تعطیل نمی‌کنیم این قابل درک است؟ اگر دوباره این وضعیت را ببینم بیرون‌تان می کنم."


فیلم هفتم از مجموعه «ماموریت غیرممکن» در ماه اکتبر مدتی متوقف شد زیرا تست 12 تن از عوامل و سازندگان آن در ایتالیا مثبت اعلام شد اما تولید یک هفته بعد از سر گرفته شد و آنها 2 هفته است که به انگلیس برگشته‌اند. این فیلم را کریستوف مک‌کواری کارگردانی می‌کند و فیلم قرار است 19 نوامبر 2021 راهی سینماها شود.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...