نامزدهای جوایز گرمی 2021 معرفی شدند

بیانسه با 9 نامزدی در صدر
چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۸:۴۴

 اسامی نامزدهای این دوره معتبرترین جوایز دنیای موسیقی اعلام شد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از ورایتی، نامزدهای شصت و سومین دوره جوایز گرمی در حالی اعلام شد که در آن بیانسه خواننده مشهور آمریکایی با کسب 9 نامزدی بیشترین توجهات را به خود جلب کرد.

تایلور سوئیفت، دوا لیپا و رادی ریچ هم با شش نامزدی بعد از ملکه بِی (لقب بیانسه) موفق‌ترین‌های امسال جوایز گرمی لقب گرفتند.

برگزار کنندگان جوایز گرمی همچنین اعلام کردند اجرای مراسم اهدای جوایز را که در ماه ژانویه برگزار می شود، ترِور نوا مجری 36 ساله متولد آفریقای جنوبی بر عهده خواهد داشت.

در بخش بهترین آلبوم سال: تایلور سوئیفت با آلبوم «فولکلور»، دوا لیپا با  «نوستالژی آینده»، جینی آیکو با آلبوم "Chilombo"، گروه بلک پوماز برای آلبوم «بلک پوماز«، گروه کُلدپلی برای «هر روز زندگی»، جکوب کالیر برای آلبوم "Djesse Vol. 3"، پست ملون برای "Hollywood’s Bleeding" و گروه هایم برای آلبوم "Women in Music Pt. III"

در بخش بهترین ترانه سال: ترانه «رژه سیاه» با اجرای بیانسه، ترانه «جعبه» با اجرای رادی ریچ، ترانه «ژاکت» با اجرای تایلور سوئیفت، «دایره ها» با اجرای پست مالون، «الان شروع نکن» با اجرای دوا لیپا، «هر چیزی که من می خواستم» با اجرای بیلی آیلیش، «نمی تونم نفس بکشم» با اجرای H.E.R، و ترانه «اگر جهان تمام می شد» با اجرای جولیا مایکلز

در بخش بهترین هنرمند جدید: اینگرید آندرس، فیبی بریجرز، چیکا، نوا سایرس، دی اسموک، دوجا کت، کایترانادا و مگان دی استالین

در بخش بهترین ضبط سال: «رژه سیاه» بیانسه، «رنگ ها» گروه بلک پوماز، «راک استار» رادی ریچ، "Say So" دوجا کت، «هر چیزی که من می خواستم» بیلی آیلیش، «الان شروع نکن» دوا لیپا، «دایره ها» پست مالون و «وحشی» مگان دی استالین

مراسم اعطای جوایز شصت ‌و سومین دوره جوایز گرمی روز 31 ژانویه 2021 در لوس ‌آنجلس برگزار می‌شود.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...