همکاری براد پیت و اپرا وینفری در یک فیلم اقتباسی

جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۷:۲۳

براد پیت و اپرا وینفری با همکاری هم تهیه کننده یک فیلم با اقتباس از رمانی پرفروش شدند.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از یو اس ای تودی، اپرا وینفری و براد پیت با هم تهیه فیلمی با اقتباس از رمان پروفروش «رقصنده آب» نوشته تا-نهیسی کوتِس را بر عهده گرفتند.

در حالی که این فیلم برای ام‌جی‌ام ساخته می‌شود وینفری از طریق کمپانی «هارپر فیلمز» و براد پیت از طریق کمپانی «پلن بی» تهیه کننده آن خواهند بود.

این دو کمپانی با همکاری هم فیلم «سلما» را نیز در سال 2014 ساخته بودند که درباره جنبش سیاهپوستان آمریکا بود و نامزدی اسکار را کسب کرد.

«رقصنده آب» درباره هیرام واکر است که به عنوان برده متولد شده و مادرش را سالها پیش وقتی خیلی کم‌سن و سال بود از دست داد. هیرام پس از آن که کالسکه‌اش به رودخانه سقوط می‌کند و نزدیک بود غرق شود متوجه می‌شود که یک قدرت عجیب دارد و می‌تواند خاطرات قدیمی مادرش را که از یاد برده بود به خاطر بیاورد. وی برای درک این خاطرات تلاش می‌کند.

این نخستین رمانی است که تا-نهیسی منتشر کرد.

ام‌جی‌ام از این رمان به عنوان اثری که از دل برآمده یاد کرد که معرف شخصیتی زیبا به نام هیرام است که با شخصیتی اودیسه‌وار ماجراهای معنوی و ماوراء‌الطبیعی را به هم می‌بافد و آن را با واقعیت وحشتناک در هم می‌آمیزد و از زندگی بردگان و خانواده آنها در طول قرن‌ها سخن می‌گوید.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...