مدس میکلسن جایگزین احتمالی جانی دپ در فیلم «موجودات شگفت انگیز»

چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۷:۰

مدس میکلسن در حال مذاکرات اولیه با کمپانی برادران وارنر است تا جایگزین جانی دپ در فیلم «موجودات شگفت انگیز» شود.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از گاردین، بازیگر «هانیبال» و «دکتر استرنج» یعنی مدس میکلسن وارد مذاکره با سازندگان فیلم «موجودات شگفت انگیز 3» شده تا جایگزین جانی دپ در این فیلم شود.

جانی دپ پس از بازی در نقش گیلرت گریندل‌والد جادوگر بزرگ در 2 فیلم قبلی این مجموعه، مجبور شد تا از فیلم کناره‌گیری کند و حالا کمپانی برادران وارنر درصدد است تا جایگزینی برای وی پیدا کند.

دپ پس از شکست در دادگاه بریتانیا در اثبات این که همسرش را کتک نمی‌زده، به خواست کمپانی از این فیلم بیرون رفت.

قسمت سوم «موجودات شگفت انگیز» اکنون در انگلیس در دست تولید است و به گفته یکی از منابع داخلی کمپانی، جانی دپ در یک سکانس از این فیلم جلوی دوربین رفته بود.

میکلسن قبلاً هم در نقش تبهکاران باهوش بازی کرده بود و به گفته رولینگ خالق این داستان، گریندل‌والد جادوگری سیاه و بی‌رحم است که در جوانی رابطه پیچیده‌ای با جادوگر مشهور یعنی دامبلدور داشته است. نقش دامبلدور را در این مجموعه جود لاو بازی کرده است.

دیگر بازیگران این فیلم شامل ادی ردمین، کاترین واتراستون، دن فوگلر، آلیسون سادول و ازار میلر هستند.

این فیلم را دیوید ییتس کارگردانی می‌کند و فیلمنامه آن را رولینگ و استیو کلاوس نوشته‌اند.

قرار است فیلم «موجودات شگفت انگیز 3» پانزدهم ژوئیه 2022 (24 تیر ماه 1401) اکران شود. تاریخ اکران قبلی که برای این فیلم در نظر گرفته شده بود نوامبر 2021 بود.

به تازگی اعلام شد برادران وارنر به پرداخت کامل دستمزد دپ پایبند می‌ماند و حقوق هشت رقمی وی کامل پرداخت می‌شود. دپ قراردادی داشت مبنی بر این که دستمزدش را به صورت کامل دریافت می‌کند؛ چه فیلم ساخته شود چه بازیگر دیگری جای او را بگیرد.

2 فیلم قبلی این مجموعه شامل «موجودات شگفت انگیز و زیستگاه آنها» در بازارهای جهانی 800 میلیون دلار و دنباله آن «موجودات شگفت انگیز: جنایات گریندلوالد» 654 میلیون دلار فروخته‌اند.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...