بازیگر کلئوپاترای جدید سینما مشخص شد

«زن شگفت انگیز» در نقش الیزابت تایلور
چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۶:۲۲

پتی جنکینز کارگردان و گال گدوت بازیگر «زن شگفت‌انگیز» برای ساخت «کلئوپاترا» برای پارامونت انتخاب شدند.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از نیویورک تایمز، به نظر می‌رسد این بار قرار است بازیگر فیلم «زن شگفت انگیز» تاج طلای کلئوپاترا را بر سربگذارد.

بار دیگر خبری از ساخت نسخه جدید سینمایی از ملکه مصر «کلئوپاترا» مطرح شده تا درامی تاریخی را این بار به کارگردانی پتی جنکینز روانه سینماها کند.


در حالی که پارامونت پیکچرز حقوق ساخت این پروژه را به دست آورده حالا گال گدوت جایگزین نقشی می‌شود که زمانی الیزابت تایلور آن را ایفا کرده بود. هر چند آن فیلم که برای کمپانی فاکس قرن بیستم ساخته شده بود تقریباً با شکست تجاری روبه رو شد، این یکی شاید بتواند جان سالم به در ببرد.

تا کنون پروژه‌های متعددی برای ساخت «کلئوپاترا» در معرض توجه قرار گرفته و در سالهای اخیر سونی قصد داشت فیلم را با بازی آنجلینا جولی و سپس لیدی گاگا در این نقش بسازد. البته هنوز روشن نیست کار این پروژه به کجا رسیده است.

در مقاطعی از کارگردانی جیمز کامرون، دنیس ویلنوو و دیوید فینچر نیز یاد شده بود.

برای فیلم جدید لایتا کالوگریدیس به عنوان نویسنده فیلمنامه انتخاب شده است. او نویسنده فیلمنامه «اسکندر» الیور استون و «جزیره شاتر» مارتین اسکورسیزی بوده است.

اما واتس رییس پارامونت پیکچرز علاقه زیادی به جلو انداختن این پروژه داشته است. وی از ماه ژوئن به این کمپانی پیوسته و تا اینجا برای کمپانی موثر بوده است.

همکاری گال کدوت و پتی جنکینز در دنباله «زن شگفت‌انگیز 1984» بار دیگر شکل گرفت که انتظار می‌رود 25 دسامبر 2020 اکران شود.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...