حضور بازیگر سرشناس اسکاری در یک مینی‌سریال

دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۶:۲۵

جسیکا چاستین بازیگر نامزد اسکار در یک مینی سریال برای شبکه پارامونت جلوی دوربین می‌رود.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از نیویورک پست، پارامونت نِتورک و اسپکتروم با همکاری هم سریالی تهیه می‌کنند که جسیکا چاستین در آن در نقش تامی وینِت اسطوره موسیقی کانتری آمریکا بازی می‌کند.

این سریال که پس از 9 ماه کش و قوس، اکنون با عنوان «جورج و تامی» در دست تولید قرار گرفته است، با تمرکز بر زوج قدرتمند عرصه موسیقی محلی آمریکا یعنی وینت و جورج جونز که با همکاری هم شماری از مهم ترین‌های موسیقی همه تاریخ را شکل دادند، ساخته می‌شود.

سریال «جورج و تامی» اقتباسی است و با اقتباس از کتاب «سه تای ما: بزرگ شدن با تامی و جورج» نوشته دختر این زوج جورجت جونز ساخته می‌شود.

ابی سیلیوا نویسنده فیلمنامه سریال است.

وینت که به عنوان بانوی اول موسیقی کانتری آمریکا شناخته می‌شود سازنده و خواننده شماری از مشهورترین ترانه‌های آمریکا و پرفروش‌ترین ترانه‌های سینگل یک خواننده زن است. او 20 ترانه شماره یک در فهرست موسیقی دارد. ازدواج وی با جونز سوپراستار موسیقی کانتری در سال 1969 نیز این خلاقیت را درخشان‌تر کرد.

جسیکا چاستین در آغاز فعالیت‌هایش در چندین برنامه تلویزیونی نقش‌آفرینی کرده بود، اما در 10 سال اخیر تمرکزش بر فیلم‌های سینمایی بوده است. او نامزدی اسکار را برای بهترین بازیگر زن برای «خدمتکار» و بهترین بازیگر زن مکمل برای «30 دقیقه بامداد» به دست آورد. «بازی مالی»، «فصل دو» و «دوشیزه اسلون» دیگر فیلم‌های اخیر وی است.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...