همبازی شدن رابرت دنیرو و جان مالکوویچ

رویایی که تحقق یافت
پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۶:۳۳

رابرت دنیرو و جان مالکوویچ بازیگران دومین فیلم راندال امیت تهیه کننده آمریکایی شدند.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از دیلی میل، رابرت دنیرو، کالسون بیکر و جان مالکوویچ قرار است در فیلم درام «مرا در رودخانه بشوی» دومین ساخته رندال امِت بازی کنند.

رندال امِت به تازگی تولید فیلم اولش با نام «نیمه شب در سویچ‌گرس» را بعد از مدت ها توقف به دلیل پاندمی کرونا از سر گرفته است.

تولید فیلم «مرا در رودخانه بشوی» از روز 9 نوامبر در جورجیا و پرتوریکو آغاز خواهد شد.

این فیلم که در سبک و سیاق فیلم اکشن-تریلر برنده اسکار «جایی برای پیرمردها نیست» است، در بازار جشنواره فیلم تورنتو به یک اثر جذاب برای خریداران بدل می شود.

فیلمنامه این کار که توسط آدام تایلور بکر نوشته شده بر یک معتاد بهبود یافته تمرکز دارد که در جستجوی انتقام از فروشندگان موادی است که مسئول مرگ نامزدش هستند. در این میان دو پلیس نیز سر راه او قرار دارند.

رندال امِت که یکی از تهیه کنندگان فیلم «ایرلندی» بود در واکنش به پیوستن رابرت دنیرو به پروژه اش گفت: "از کار مجدد با باب (رابرت دنیرو) بعد از چند همکاری مشترک در مقام تهیه کننده از جمله در فیلم «ایرلندی» خیلی هیجان زده هستم."

او افزود: "کالسون (بیکر) همیشه انتخاب اول من برای نقش اصلی بوده و جان (مالکوویچ) هم از زمان بچگی شمایل من بوده است. داشتن این دو در کنار باب دنیرو رویایی است که محقق شد."

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...