سومین «ماما میا» هم راه است

سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۶:۲۶

تهیه کننده «ماما میا» تاکید کرد که قسمت سوم این فیلم ساخته خواهد شد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از هالیوود ریپورتر، جودی کریمر تهیه کننده «ماما میا» که هم تهیه کننده نمایش صحنه‌ای آن بود و هم ساخت فیلم‌های 2008 و 2018 را بر عهده داشت، در مصاحبه‌ای با دیلی میل تاکید کرده است که قسمت سوم فیلم ساخته می‌شود.

کریمر پیش از شیوع کرونا نیز گفته بود قصد دارد قسمت سوم را بسازد. فیلم «ماما میا» و ادامه آن با عنوان «ماما میا! دوباره شروع کنیم» در باکس آفیس فروش خوبی کرد و بیش از 400 میلیون دلار کسب کرد.

وی گفت در این ماه‌های اخیر هم فکر آن را لحظه‌ای از سرش بیرون نکرده اما ساخت فیلم وقتی کلید می‌خورد که کووید 19 از بین رفته باشد.

وی گفت: "فکر می‌کنم یک روزی فیلم دیگری می‌سازیم، چون این مجموع باید یک سه‌گانه باشد. می‌دانم یونیورسال هم می‌خواهد من این کار را بکنم."

«ماما میا» که فیلمی موزیکال است با تمرکز بر ترانه‌های گروه مشهور «آبا» ساخته می‌شود و شخصیت‌های اصلی آن سوفی با بازی آماندا سایفرید و مادرش دونا با بازی مریل استریپ هستند.

در حالی که سوفی برای روز عروسی‌اش آماده می‌شود، تصمیم می‌گیرد سه تن از دوستان قدیمی مادرش را دعوت کند و از آنجا ماجراهای جدید شکل می‌گیرد که او هیچگاه از آنها خبر نداشت. در فیلم دوم که سال 2018 ساخته شد لی‌لی جیمز در نقش جوانی دونا بازی کرد.

ساخت قسمت سوم «ماما میا» هنوز به صورت رسمی اعلام نشده اما کریمر گفته است این فیلم می‌تواند دربرگیرنده موسیقی‌های جدید گروه «آبا» هم باشد.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...