بازسازی «صورت زخمی» با فیلمنامه‌ای از برادران کوئن

شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۶:۳۵

لوکا گوادانینو کارگردان «با اسم خودت صدایم کن» برای ساخت بازسازی فیلم تحسین شده «صورت زخمی» با فیلمنامه برادران کوئن انتخاب شد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از نیویورک تایمز، بازسازی فیلم «صورت زخمی» در حالی صورت می‌گیرد که ایتان و جوئل کوئن آخرین بازنویسی فیلمنامه را انجام داده‌اند و لوکا گوادانینو برای کارگردانی فیلم انتخاب شده است.


از این داستان چند بار تا کنون اقتباس سینمایی شده که جدیدترین آن نسخه 1983 فیلم کلاسیکی با بازی آل پاچینو و میشل فایفر به کارگردانی برایان دی‌پالما بود.

فیلم جدید نیز با تمرکز بر مهاجرت ساخته می‌شود که در دو فیلم قبلی محصول سال 1932 و 1983 در مرکز داستان بود و قصه در لوس‌آنجلس رخ می‌دهد.

گوادانینو کارگردانی فیلم‌های معتبری را انجام داده و به تازگی بازسازی فیلم ترسناک «سوسپیریا» را که محصول 1977 به کارگردانی داریو آرجنتو بود را برای آمازون انجام داده است. این فیلم با بازی داکوتا جانسون، تیلدا سوئینتون و کلوئی گریس مورتز ساخته شد. وی کارگردانی درام «با اسم خودت صدایم کن» را بر عهده داشت که نامزدی اسکار بهترین کارگردانی و بهترین فیلم را نیز برایش به همراه داست.

این کارگردان ایتالیایی اکنون در حال سپری کردن مراحل پس از تولید سریالی کوتاه با عنوان «ما همانی هستیم که هستیم» برای شبکه اچ‌بی‌او است که با بازی آلیس براگا و کید کودی ساخته شده است. او همچنین قرار است بازسازی «سالار مگس‌ها» را برای وارنر برادرز انجام دهد.

از سه سال پیش خبرهایی مبنی بر بازسازی «صورت زخمی» مطرح شده بود و مدتی از آنتوان فوکوآ به عنوان کارگردان یاد می‌شد.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...