باکس‌آفیس شکرگزاری در تسخیر «یخ‌زده 2»

یک رکورد جدید در راه است
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۶:۰

محصول جدید کمپانی دیزنی در حالی باکس آفیس روز شکرگزاری را در اختیار گرفت که توانست در همین زمان فروشش را به 200 میلیون دلار برساند.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از هالیوود ریپورتر، فیلم «یخ‌زده 2» در باکس‌آفیس آمریکای شمالی آتش‌بازی به راه انداخته و تنها در نخستین هفته فروش خود 200 میلیون دلار کسب کرد.

این فیلم انیمیشن محصول دیزنی در روز تعطیلات شکرگزاری در ایالات متحده 14.7 میلیون دلار از 4440 سالن سینما کسب کرد که فاصله بسیار کمی با رکورد فروشی بود که در سال 2013 توسط فیلم «مسابقات گرسنگی: اشتعال» در روز شکرگزاری به ثبت رسیده بود. با این حال تخمین زده می‌شود که فروش «یخ‌زده 2» تا پایان بازه تعطیلات پنج‌روزه آمریکا که 135 میلیون دلار باشد که رقمی رکوردشکن و 25 میلیون دلار بیشتر از «مسابقات گرسنگی» است.

فیلم‌ کمدی رمزآلودِ جنایی «چاقوکشی» محصول لاینزگیت با نقش‌آفرینی کریستوفر پلامر، دانیل کریگ، کریس ایوانز،‌ آنا دِ آرماس، مایکل شانون و جیمی لی کورتیس هم توانست در مولتی‌پلکس‌ها عملکرد قدرتمندی از خود نشان بدهد و در روز شکرگزاری 6.2 میلیون دلار بفروشد. تخمین زده می‌شود فروش کل این فیلم از 3391 سالن سینما تا پایان تعطیلات پنج روزه 45 میلیون دلار باشد که بیش از دو برابر پیش‌بینی‌های اولیه فروش 20 میلیون فیلم است.

با توجه به این که آمار فروش هنوز نهایی نشده، تخمین زده می‌شود که دو فیلم برای کسب مقام سوم رقابت نزدیکی داشته باشند.

انتظار می‌رود که در پایان تعطیلات پنج روزه فیلم «روزی زیبا در محله» محصول سونی بتواند از 3325 سالن سینما چیزی حدود 21 میلیون دلار بفروشد و بعد از آن فیلم «فورد در برابر فِراری» محصول دیزنی و فاکس قرار بگیرد که فروشی معادل با 20 میلیون دلار از 3585 سالن داشته باشد. به این ترتیب فیلم «فورد در برابر فراری» با فروشی معادل حدود 82 میلیون دلار در 17 روز نخست خود به آخر هفته تعطیلات پایان می‌دهد.

فیلم درام رمانتیک «کوئین و اسلیم» محصول یونیورسال با نقش‌آفرینی دانیل کالویا و جودی ترنر-اسمیت توانست در روز شکرگزاری با نمایش در 1690 سالن سینما 2.4 میلیون دلار بفروشد و تخمین زده می‌شود در پایان تعطیلات پنج روزه فروش آن به 15 میلیون دلار برسد. ملینا ماتسوکاس این فیلم را بر پایه فیلمنامه‌ای از لینا وایت کارگردانی کرده است.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...