جایزه یک عمر دستاورد حرفه‌ای «جوایز فیلم هالیوود» 2019 برای چارلیز ترون

یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۷:۱۱

جایزه یک عمر دستاورد حرفه‌ای بیست‌وسومین دوره جوایز فیلم هالیوود به چارلیز ترون اهدا می‌شود.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از هالیوود ریپورتر، چارلیز ترون که در حال حاضر به خاطر ایفای نقش مگین کلی مجری شبکه خبری فاکس نیوز در فیلم «بمب‌شل» ساخته جی روچ شماری از بهترین نقدهای مسیر حرفه‌ای کاری خود را دریافت می‌کند، با دریافت جایزه یک عمر دستاودر هنری تجلیل می‌شود.

این بازیگر 44 ساله آلمانی الاصل که اهل آفریقای جنوبی است در بیست‌وسومین جوایز فیلم هالیوود جایزه یک عمر دستاورد حرفه‌ای را دریافت خواهد کرد.

ترون در اواخر دهه نود میلادی با فیلم‌هایی مانند «وکیل مدافع شیطان» (1997)، «جو یانگ قدرتمند» (1998) و «قوانین خانه سایدر» (1999) به شهرت رسید اما با نقش‌آفرینی برنده جایزه اسکار خود در فیلم «هیولا» سال (2003) حقیقتا توانست نام خود را سر زبان‌ها بیندازد.

او برای فیلم‌های «نورث کانتری» (2005) هم نامزد اسکار شد و برای فیلم‌های «بزرگسال نوجوان» (2011) و «تالی» (2018) نامزدی دریافت جایزه گلدن گلوب را کسب کرد. در میان اینها هم او در چند فیلم مستقل خوش‌نقد از جمله «در دره الاه» (2007)، «دشت سوزان» (2008) و «جاده» (2009) و چند بلاک‌باستر از جمله «هنکاک» (2008)، «سفیدبرفی و شکارچی» (2012)، «پرومتئوس» (2012)، «مد مکس» (2015)، «سرنوشت خشمگین‌ها» (2017) و «بلوند اتمی» (2017) نقش‌آفرینی کرد.

پیش از اعلام ترون به عنوان دریافت‌کننده جایزه یک عمر دستاورد حرفه‌ای، افراد دیگری به عنوان دریافت‌کنندگان جوایز دیگر فیلم هالیوود معرفی شده بودند. آنتونیو باندراس قرار است جایزه بازیگر هالیوود را دریافت کند، رنه زلوگر جایزه بازیگر زن هالیوود را می‌گیرد، آل پاچینو دریافت‌کننده جایزه بازیگر مکمل هالیوود خواهد بود و لارا درن جایزه بازیگرن مکمل زن هالیوود را از آن خود می‌کند.

شیا لابوف، ترون اگرتون، الیویا وایلد، بونگ جون-هو، جیمز منگلد، رندی نیومن، پابلو هلمن و اندرو باکلند از جمله دیگر دریافت‌کنندگان جوایز فیلم هالیوود امسال خواهند بود.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...