احتمال ازدواج جیمز باند

فقط کارگردان از پایان فیلم خبر دارد
شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۶:۱۴

در حالی فیلمبرداری «وقتی برای مردن نیست» به پایان رسید، خبری مبنی بر ازدواج مامور 007 در پایان فیلم بیست و پنجم به سرخط خبرها درباره این فیلم بدل شده است.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از اسکرین دیلی، دانیل کریگ بازیگر نقش مامور 007 و کری فوکوناگا کارگردان این فیلم، با انتشار تصویری از خود پایان ساخت فیلم جدید جیمز باند با عنوان «وقتی برای مردن نیست» را در اینستاگرام اعلام کردند.

در همین حال از سوی منابع داخلی فیلم اعلام شد احتمالا پایان بخش این فیلم ازدواج مامور 077 با مادلین سوان خواهد بود که بار دیگر لئا سیدو نقشش را ایفا کرده است.


یک منبع که با میرور مصاحبه کرده گفته است باند در انتهای این فیلم نه تنها ازدواج می‌کند بلکه مادلین اسم او را می‌گیرد تا داستان به این ترتیب به قرن بیست و یکم برسد.

گفته شده در سکانسی دانیل کریگ به این شخصیت می‌گوید: "صبح به خیر؛ خانم باند."

این منبع گفته است شخصیت سوان به اندازه خودِ باند قوی و مستقل است، چون دختر یک گنگستر است.

این اظهارات پس از آن مطرح شد که تصویری از دانیل کریگ و کارگردان در جایی که باید احتمالا استودیو پاین‌وود محل فیلمبرداری این فیلم باشد با این شرح عکس منتشر شد که: "منتظر دیدن شما در آوریل 2020 در سینماها هستیم."


در این تصویر کریگ با لباس رسمی دیده می‌شود که باید لباسی باشد که در فیلمبرداری قسمت نهایی به تن داشته است.

کریگ 5 بار نقش این شخصیت مشهور سینمایی را ایفا کرده است.

ماه پیش دانیل کریگ از پوشش آهنین و جدی خود بیرون آمد و در مراسمی که در ماتریای ایتالیا در یک مهمانی با اعضای ساخت فیلم برگزار شده بود با لحنی خودمانی از زحمات آنها تشکر کرد و کیک بزرگ سه طبقه‌ای را که با تم جیمز باند ساخته شده بود، برید.

وی با شوخی و لبخندی که از لبانش محو نمی‌شد از همه تشکر کرد و گفت نمی‌تواند خیلی حرف بزند اما می‌گوید که این بهترین تجربه‌ سینمایی بود که داشته است.

وی افزود: "شما به بهترین نحوی کارتان را انجام دادید و بسیار مفتخرم که یکی از جمع شما بودم."

گفته شده «وقتی برای مردن نیست» با سه پایان بندی متفاوت فیلمبرداری شده تا جزییات پایانی فیلم از سوی کسی به بیرون درز نکند.

گفته می‌شود تنها کارگردان یعنی کری فوکوناگا که جایگزین دنی بویل شد می‌داند کدام پایان‌بندی را در تدوین نهایی انتخاب می‌کند. حتی دانیل کریگ نیز نمی‌داند پایان فیلم چیست.

احتمالا در پایان فیلم باند به زندگی آرامش در جاماییکا باز می‌گردد و در انتها لاشانا لینچ بازیگر زن سیاهپوست بریتانیایی به عنوان مامور 007 معرفی می‌شود.

هفته پیش نیز جیمز باند خبرساز شده بود و به جا ماندن یکی از ون‌های فیلمبرداری در محل موجب شد که پلیس ضدترور وارد منطقه شود و اقدام به بستن همه راه‌ها کند. سگ‌های بمب‌یاب نیز وارد محل شدند و در نهایت معلوم شد این یک اشتباه باورنکردنی از سوی یکی از تکنسین‌های فیلم بود که تصور چنین خطر امنیتی را ایجاد کرد.

فیلمبرداری این فیلم آوریل امسال پس از چند ماه تاخیر به دلیل عوض شدن کارگردان شروع شد.

دانیل کریگ ششمین بازیگری است که در نقش مامور 007 ظاهر شده و این فیلم آخرین باری است که او با این نقش بر پرده‌های نقره‌ای دیده می‌شود. پیرس برازنان سال 2005 از این نقش کناره گرفت.

در قسمت جدید باند در جامائیکا زندگی آرامی را سپری می‌کند، اما این آرامش با درخواست کمک از سوی یک دوست قدیمی از بین می‌رود و ماموریت جدید وی نجات محققی می‌شود که ربوده‌ شده‌ است.

لئا سیدو در این فیلم نقش قبلی خود دکتر مادلین سوان را ایفا کرده و جفری رایت مامور سیا است. روری کینر، نائومی هریس، بن ویشا و رالف فاینس دیگر بازیگران فیلم هستند. رامی مالک نقش‌ منفی اصلی فیلم را ایفا کرده‌است.

«وقتی برای مردن نیست» 8 آوریل 2020 در آمریکا اکران می‌شود.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...