بازیگر زن گربه‌ای پروژه «بتمن» مشخص شد

یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۶:۴۰

فیلم جدید «بتمن» برادران‌وارنر با پیوستن زوئی کراویتز برای بازی در نقش زن گربه‌ای به آغاز تولید نزدیک‌تر شد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از امپایر، زوئی کراویتز ستاره مجموعه تلویزیونی «دروغ‌های کوچک بزرگ» به عنوان بازیگر نقش «زن گربه‌ای» به فیلم جدید «بتمن» به کارگردانی مت ریوز پیوست.

کراویتز در این فیلم، بازیگر مقابل رابرت پتینسون خواهد بود که بازی در نقش «بتمن» را بر عهده دارد.

در هفته‌های اخیر اخبار غیر رسمی حاکی از آن بود که بازیگرانی چون زازی بیتز، ستاره فیلم‌هایی چون «آتلانتا»، «ددپول 2» و «جوکر»، ایزا گونزالس هنرپیشه آثاری چون «بیبی راننده»، «آلیتا: فرشته جنگ» و «هابز و شاو» و همچنین آلیسیا ویکاندر، برنده جایزه اسکار برای بازی در «دختر دانمارکی»، برای بازی در نقش کاراکتر «زن گربه‌ای» مد نظر بوده‌اند؛ رقابتی که البته زوئی کراویتز از آن برنده بیرون آمد. البته لازم به ذکر است که نگرانی‌های از بابت همزمانی این فیلم با دیگر پروژه کراویتز یعنی «موجودات شگفت‌انگیز 3» نیز وجود دارد.

هنوز هیچ تاریخی برای آغاز رسمی تولید این فیلم منتشر نشده است، اما گمان می‌رود پیش‌تولید این نسخه از «بتمن» برادران‌وارنر و دی‌سی کمیکز به زودی آغاز شود. اگرچه منابعی از داخل پروژه به ورایتی خبر داده‌اند که آغاز تولید ممکن است تا اواخر 2019 و یا حتی اوایل 2020 هم به تاخیر بیافتد.

مطابق برنامه‌ریزی‌ها، اکران عمومی «بتمن» برای 25 ژوئن 2021 تعیین شده است.

مت ریوز کارگردان 54 ساله هالیوود که سابقه ساخت 2 قسمت آخر «سیاره میمون‌ها» را در کارنامه خود دارد، هدایت پروژه «بتمن» را در ژانویه 2017 از بن افلک گرفت. بن افلک علاوه بر کارگردانی، بازی در نقش «بتمن» را هم به خاطر حضور در پروژه «لیگ عدالت» رد کرد تا ریوز با فراغ بال به انتخاب بازیگر برای کاراکتر بروس وین بپردازد.

زوئی کراویتز به تازگی از بازی در فصل دوم و نهایی مجموعه «دروغ‌های کوچک بزرگ» شبکه HBO فارغ شده است. او در کمپانی محتوای آنلاین Hulu نیز سریالی به نام «وفاداری بزرگ» را در نوبت پخش دارد که عرضه آن در اواخر امسال آغاز می‌شود.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...