گیشه 3 میلیون دلاری برای اکران سینمایی سریال «دوستان»

شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۶:۳۴

بیست و پنجمین سالگرد آغاز پخش تلویزیونی سریال «دوستان» با فروش نزدیک به 3 میلیون دلاری در اکران سینمایی آن جشن گرفته شد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از هالیوود ریپورتر، نمایش بخش‌هایی از سریال «دوستان» یا «فرندز» که به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد روی آنتن رفتن آن در سینماها اکران شد، فروشی 2.9 میلیون دلاری را ثبت کرد.

در اکران سه شبی «دوستان» در 1600 سالن سینما، ‌در مجموع 230 هزار نفر به تماشای آن نشستند.

در این رویداد 12 اپیزود خیلی پرطرفدار از سریال روی پرده بزرگ به نمایش درآمد و این اکران‌ها هر روز در میان 10 فیلم پرفروش روزانه جای گرفتند.

در قالب این نمایش‌ها که در شب‌های 23 سپتامبر، 28 سپتامبر و 2 اکتبر انجام شد، هر شب 4 اپیزود از این سریال و در مجموع در سه شب 12 اپیزود اکران شد. اکران این سریال به صورت 4K صورت می‌گیرد که از روی نسخه اوریژینال آن که با دوربین 35 میلی‌متری گرفته شده بود، تهیه شده است.

در این برنامه‌ها مصاحبه‌هایی با بازیگران و نیز پشت‌صحنه‌های اولین هفته فیلمبرداری این سریال گنجانده شده بود.

سریال «دوستان» از 1994 تا 2004 روی آنتن رفت و جنیفر آنیستون، دیوید شویمر، کورتنی کاکس، ماتیو پری، لیزا کودرو و کت لوبلانش بازیگرانش بودند.

«دوستان» نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد و به یکی از محبوب‌ترین کمدی موقعیت‌های تاریخ تبدیل شد؛ در مجموع 62 نامزدی جایزه امی به دست آورد و سال 2002 جایزه بهترین سریال کمدی را برای فصل هشتم گرفت.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...