«دانتون ابی» رقبای گردن کلفت را جا گذاشت

براد پیت و رمبو عقب افتادند
سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۶:۲۸

این آخر چند فیلم پرسر و صدا اکران شان را با هم شروع کردند و با موفقیت «دانتون ابی» در افتتاحیه موفقش، به همه حدس و گمان‌ها برای رقابت بین این چند فیلم، خاتمه داده شد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از هالیوود ریپورتر، «دانتون ابی» با افتتاحیه 31 میلیون دلاری، موفق‌ترین فیلم در رقابت با «به سوی ستاره‌ها» با بازی براد پیت و «رمبو» با بازی سیلوستر استالون شد. «دانتون ابی» تنها در روز اول 13.8 میلیون دلار در بازار داخلی آمریکا فروش کرد.

این فیلم که اولین فیلم سینمایی است که بر مبنای سریال پرتماشاگر و محبوب انگلیسی ساخته شده تا در هفته اول فروشش را به 31 میلیون دلار رساند. برای این فیلم فروشی 20 میلیون دلاری در اولین هفته اکرانش پیش‌بینی شده بود. این در حالی است که هنوز آمار فروش روزهای بعدِ اولین هفته باید به فروش افتتاحیه آن اضافه شود.

فیلم سینمایی «دانتون ابی» به کارگردانی مایکل انگلر باز هم با تمرکز بر خانواده ارل گرانتام ساخته شده و موضوع اصلی را با تمرکز بر دیدار شاه و ملکه انگلستان از این کاخ ترتیب داده است. همه بازیگران اصلی سریال در این فیلم گرد آمده‌اند.

اما «به سوی ستارگان» با بازی براد پیت در روز نخست 7.16 میلیون دلار فروش کرد و با وجود استقبال گرم از آن در جشنواره ونیز و کارگردانی تحسین شده جیمز گری، موفقیت لازم را در گیشه به دست نیاورد. در این فیلم براد پیت در نقش فضانوردی ظاهر شده که در فضا به دنبال پدرش است.

در عین حال فیلم تازه وارد دیگر سینماها یعنی «رمبو: آخرین خون» فروشی 7.17 میلیون دلاری را از نمایش در 3618 سالن سینما کسب کرد تا در رقابتی تنگاتنگ با فیلم براد پیت ظاهر شود. سیلوستر استالون بازیگر اصلی این فیلم است.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...