اقتباسی دیگر از استیفن کینگ روی پرده سینما

دختربچه ای که گم شد
پنج شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۶:۱۶

فیلم ترسناک دیگری با اقتباس از یکی از داستان‌های استیفن کینگ در دست ساخت قرار گرفت.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از لوس آنجلس تایمز، ‌کتاب «دختری که عاشق تام گوردون بود» داستانی از استیفن کینگ است که قرار است فیلمی با اقتباس از آن ساخته شود.

این فیلم توسط سه کمپانی ورتیگو، اوریجین استوری و سانیبل فیلمز ساخته می‌شود.

داستان «دختری که عاشق تام گوردون بود» سال 1999 منتشر شد و داستان یک دختر 9 ساله را روایت می‌کند که گم شده است. او 9 روز در جنگل بوده و دارد سعی می کند راهش را به سمت خانه پیدا کند و در عین حال پدرش و دیگر مردم دنبال او هستند.

جورج رومرو فقید از بیش از یک دهه پیش تلاش داشت این فیلم را بسازد و اکنون سانیبل فیلمز که کمپانی اوست از سازندگان این فیلم است. وی که به عنوان پدر فیلم زامبی شناخته می‌شد سال 2017 درگذشت.

کینگ از این که کمپانی رومرو قصد دارد این کتاب او را به فیلم درآورد ابراز خرسندی کرد.

ورتیگو نیز به تنهایی تولید چند فیلم با اقتباس از آثار کینگ را در دست اکران دارد که شامل اقتباسی از «دکتر اسلیپ» و «آن: فصل 2» می‌شود.

فیلم ترسناک «آن» سال 2017 با اقبال زیادی در گیشه روبرو شد. این فیلم در ژانر فراطبیعی ترسناک به کارگردانی اندی موشیاتی بر مبنای فیلمنامه‌ای از کری فوکوناگا ساخته شد و داستان هفت کودک از شهر خیالی دِری را روایت می‌کرد که بر اثر مواجهه با دلقکی ناشناس دچار وحشت شده‌اند. این فیلم که با بودجه 35 میلیون دلاری ساخته شد بیش از 700 میلیون دلار فروش کرد.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...