رکوردشکنی ترانه اسکاری لیدی گاگا

45 هفته حضور در میان 100 تای برتر
یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۸

ترانه برنده جایزه اسکار «کم عمق» با اجرای لیدی گاگا و برادلی کوپر در فیلم «ستاره ای متولد می شود» با 45 هفته حضور در میان 100 آهنگ برتر بیلبورد رکورد زد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل نیویورک تایمز، ترانه «کم عمق» (Shallow) با اجرای لیدی گاگا و برادلی کوپر در فیلم «ستاره ای متولد می شود» بعد از 45 هفته حضور در میان 100 آهنگ داغ بیلبورد سرانجام از این فهرست خارج شد، با این حال بنا به اعلام بیلبورد این ترانه توانست رکوردشکنی کند.

بنا به اعلام مجله بیلبورد ترانه «کم عمق» بیشتر از هر ترانه برنده جایزه اسکار دیگر در فهرست 100 تایی بیلبورد جای گرفته است.

پیش از این رکورد حضور یک ترانه برنده جایزه اسکار در این جدول مربوط به ترانه «رهایش کن» با اجرای ایدینا منزِل در انیمیشن «یخ زده» بود که توانست 33 هفته در میان 100 آهنگ برتر هفتگی بیلبورد قرار بگیرد.

البته ترانه «رهایش کن» بیشترین جایگاهی که در طول 33 هفته به دست آورده بود رتبه پنجم بود در حالی که ترانه «کم عمق» در هفته بعد از اهدای جایزه اسکار به لیدی گاگا و همکارانش جایگاه اول را در میان 100 آهنگ برتر از آنِ خود کرده بود.

لیدی گاگا برای این ترانه دو جایزه گرمی و یک جایزه گلدن گلوب را نیز در فصل جوایز به دست آورد.

پس از ترانه های «کم عمق» و «رهایش کن» ترانه های اسکاری التون جان، استیو واندر با 25 هفته حضور در فهرست 100 تایی بیلبورد در جایگاه های بعدی قرار دارند.

ترانه عاشقانه «همیشه بهار» باربارا استرایسند در فیلم «ستاره ای متولد می شود» نسخه 1976 نیز با 25 هفته حضور در فهرست 100 آهنگ داغ بیلبورد در رتبه پنجم ترانه های برنده جایزه اسکار قرار دارد.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...