«پسران خوب» هابز و شاو را به زیر کشیدند

«پرندگان خشمگین» برگشتند
جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۸:۱

یک فیلم تازه ‌وارد به سینماهای آمریکا از کمپانی یونیورسال موفق شد تا با فروش 21 میلیون دلاری، همه فیلم‌های قدر در حال اکران را کنار بزند و در صدر باکس‌آفیس جای بگیرد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از هالیوود ریپورتر، «پسران خوب» در اولین اکرانش با فروش 21 میلیون دلار صدر باکس‌آفیس آمریکا را در اختیار گرفت. این فیلم که در 3204 سالن سینما اکران شده از کمدی‌های درجه R است که با وجود این که قهرمانان اصلی‌اش سه پسر بچه هستند، برای بچه‌ها قطعا مناسب نیست. این اولین فیلم درجه R است که در سه سال اخیر موفق شده تا صدر باکس‌آفیس را در اختیار بگیرد. در سال 2016 «رییس» این جایگاه را کسب کرده بود.

در عین حال این بزرگ‌ترین افتتاحیه یک فیلم کمدی است که امسال این فروش را در اولین آخر هفته اکرانش ثبت می‌کند.

این فیلم را جن استاپنیتسکی کارگردانی کرده و جیکوب ترمبلی، کیت ویلیامز و بردی نون بازیگران آن هستند. این فیلم در بازار بین‌المللی هم 2.1 میلیون دلار فروخت تا کارش را با فروش 23.1 میلیون دلاری در بازار جهانی آغاز کرده باشد.

داستان فیلم درباره مکس پسری 12 ساله است که دنبال رفتن به مهمانی است و با دو دوست صمیمی‌اش با استفاده از پهپاد پدرش همسایه را زیر نظر می‌گیرند.

«هابز و شاو» از مجموعه فیلم‌های سینمایی «سریع و خشمگین» به مکان دوم رفت و موفق شد تا 14.1 میلیون دلار دیگر بفروشد. این سومین هفته اکران فیلمی است که کارگردانی‌اش را دیوید لیچ انجام داده و جیسون استاتهام، دواین جانسون، ادریس آلبا، ونسا کربی و هلن میرن بازیگرانش هستند. مجموع فروش فیلم در این مدت 133 میلیون دلار در بازار داخلی آمریکا بوده و در بازار جهانی 437 میلیون دلار فروخته است.

این هفته «شیر شاه» جایگاه سوم را در اختیار گرفت و در پنجمین هفته اکرانش  11.9 میلیون دلار دیگر فروخت. فیلم جان فاورو از انیمیشن «شیر شاه» تا کنون 500 میلون دلار در آمریکا فروخته و فروشش را به 1.4 میلیارد در کل جهان رسانده است.

در همین حال این هفته یک فیلم تازه‌وارد دیگر اکران شد که «فیلم پرندگان خشمگین 2» بود. این فیلم که از سه‌شنبه اکرانش را شروع کرد در مجموع اولین اکرانش 16.2 میلیون دلار فروخت. این انیمیشن که ادامه‌ای بر قسمت اصلی است، فروش بهتری نسبت به آن فیلم را تجربه کرده است.

آخرین فیلم پنج فیلم پرفروش هفته «داستان‌هایی ترسناک برای تعریف کردن در تاریکی» محصول لاینزگیت بود که با فروش 10 میلیون دلار دیگر در مجموع در بازار داخلی آمریکا 40 میلیون دلار فروش کرده است.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...