انتخاب اندی سرکیس برای کارگردانی «ونوم 2»

بازیگری که فیلمساز شد
جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۸

اندی سرکیس برای اولین بار کارگردانی فیلمی با اقتباس از یک کتاب کمیک را انجام می‌دهد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از امپایر، اندی سرکیس به پروژه «ونوم» پیوست. این فیلمساز به زودی قرارداد ساخت «ونوم 2» را امضا می‌کند.

این فیلم ادامه‌ای بر فیلم 2018 کمپانی سونی است که در باکس‌آفیس جهانی 856 میلیون دلار فروش کرد. این ادامه بخشی از فیلم‌های مرتبط با «مرد عنکبوتی» و شخصیت‌های مارول است که سونی در دست تولید دارد و بار دیگر تام هاردی را در نقش روزنامه‌نگار تصویر می‌کند.

چندی پیش امی پاسکال، تهیه کننده فیلم موفق «ونوم» تایید کرد که قسمت دوم این فیلم ساخته می‌شود و تام هاردی بار دیگر در نقش ادی بروک ظاهر خواهد شد.

پیشتر اعلام شد کلی مارسل برای نگارش فیلمنامه این قسمت بازمی‌گردد. در حالی که پایان «ونوم» خیلی دقیق به رویدادهای بعدی اشاره نکرد، فیلم دوم می‌تواند بر هر موضوعی تمرکز کند.

سرکیس 22 ژوئیه راهی لوس‌آنجلس شد تا با روسای سونی درباره این پروژه صحبت کند. او یکی از چند فیلمسازی بود که برای کارگردانی این پروژه مدنظر قرار گرفته بودند.

با پذیرش این پروژه، سرکیس سومین پروژه کارگردانی خود را انجام می‌دهد. او سال 2017 با درام «نفس بکش» کارش را شروع کرد و سال پیش «موگلی: افسانه جنگل» را جلوی دوربین برد.

سرکیس با بازی در نقش گالوم در سه گانه «ارباب حلقه‌ها» که از 2002 تا 2004 ساخته شد به شهرت رسید. او در سه‌گانه «هابیت» در سالهای 2012 تا 2014 هم بازی کرد و نقش منفی «اسنوک» را در فیلم‌های «جنگ ستارگان» بر عهده داشت. نقش منفی «کلاو» در «پلنگ سیاه» مارول را هم او ایفا کرد.

مهارت سرکیس در شناخت تکنولوژی‌های جلوه‌های ویژه و گرافیک کامپیوتری یکی از دلایل او برای انتخابش در پروژه «ونوم 2» است.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...