رابرت دنیرو هم به دی کاپریو و «قاتلان ماه کامل» اسکورسیزی پیوست

جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۶:۲۴

در حالی که هنوز «ایرلندی» جدیدترین فیلم اسکورسیزی نمایش خود را شروع نکرده، اعلام شد او آماده است تا پروژه بعدی‌اش را شروع کند.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از نیویورک تایمز، فیلم «قاتلان ماه کامل» که مدت‌هاست قرار است به کارگردانی مارتین اسکورسیزی و با بازی لئوناردو دی‌کاپریو بازیگر مورد علاقه این کارگردان ساخته شود، اکنون رابرت دنیرو را نیز همراه خود کرده است.

این همان زمانی است که «ایرلندی» راهی سینماها می‌شود و بعد در نت‌فلیکس در دسترس خواهد بود. این فیلم اکنون در مراحل پس از تولید خود است.

در فیلم «قاتلان ماه کامل» رابرت دنیرو در نقش ویلیام هیل بازی می‌کند. البته این اولین همکاری دنیرو با دی‌کاپریو نخواهد بود و این دو نفر در سال 1993 در درام «زندگی پسر» در نقش یک پسر و ناپدری‌اش با هم بازی کرده بودند اما این اولین باری است که اسکورسیزی از هر دو  بازیگر محبوبش در کنار هم در یک فیلم استفاده می‌کند. این دو پیشتر در یک فیلم بازرگانی با هم در برابر دوربین اسکورسیزی ظاهر شده بودند.

اوایل هفته پیش اسکورسیزی با رییس جماعت اوسیج که با عنوان خرس ایستاده شناخته می‌شود، در اوسیج کانتی دیدار کرده بود تا به آنها نشان دهد که تولید این فیلم می‌تواند از نظر مالی به این منطقه کمک کند. در همین دیدار اسکورسیزی گفته است رابرت دنیرو به مجموعه بازیگران فیلم افزوده شده است.

هم رابرت دنیرو و هم دی‌کاپریو از سابقه طولانی همکاری با اسکورسیزی برخوردار هستند و دی کاپریو سال 2013 برای آخرین بار در فیلم «گرگ وال استریت» در برابر دوربین اسکورسیزی قرار گرفته بود.

فیلمبرداری «قاتلان ماه کامل» قرار است از بهار سال 2020 آغاز شود. روند پیش تولید این فیلم نیز از نوامبر امسال همزمان با اکران فیلم «ایرلندی» آغاز می شود.

«قاتلان ماه کامل» نوشته دیوید گران به بررسی قتل بومیان ثروتمند قوم اوسیج در دهه 20 میلادی و متعاقب آن شکل گیری اداره تحقیقات فدرال آمریکا (اف ‌بی ‌آی) می پردازد.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...