«روزی روزگاری» رکورد فروش افتتاحیه فیلم‌های تارانتینو را شکست

دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۶:۴۸

«روزی روزگاری در هالیوود» جدیدترین فیلم کوئنتین تارانتینو پرفروش‌ترین فیلم این کارگردان در نخستین روز اکرانش شد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از نیویورک تایمز، در حالی که «شیر شاه» همچنان سلطان باکس آفیس آمریکا باقی ماند و در صدر جدول فروش نشست اما جدیدترین فیلم کوئنتین تارانتینو که از پنجشنبه شب اکرانش را شروع کرد، در میان فیلم‌های این کارگردان رکورد بیشترین فروش را به جای گذاشت.

این فیلم با نمایش در 3659 سالن سینما در سراسر آمریکا روز جمعه 16.8 میلیون دلار فروخت.

این فیلم که نهمین فیلم تارانتینو است انتظار می‌رود در هفته نخست بیش 40 میلیون دلار فروش کند و رکورد بالاترین افتتاحیه در میان فیلم‌های این کارگردان را به خودش اختصاص دهد.

این بالاتر از برآوردی است که برای آن شده بود و انتظار می‌رفت حدود 30 میلیون دلار در اولین آخر هفته اکرانش بفروشد. تا کنون «حرامزداه های لعنتی‌» که فیلمی داستانش در دوران نازی‌ها می گذرد، با فروش 38 میلیون در سال 2009 در صدر فروش فیلم‌های تارانتینو در باکس آفیس قرار دارد.

در همین حال «شیر شاه» همچنان سلطان باکس‌آفیس است و تنها در روز جمعه 22.3 میلیون دلار فروش کرد. این فیلم که دومین هفته اکرانش را تجربه می‌کند کارش را با فروش 192 میلیون دلاری شروع کرده بود و باید دید تا پایان تعطیلات آخر هفته در آمریکای شمالی آمار فروشش را به کجا می‌رساند.

«روزی روزگاری در هالیوود» ادای دین تارانتینو به هالیوود دهه 1960 است و لئوناردو دی کاپریو و براد پیت نقش‌های اصلی آن را بازی می‌کنند. مارگوت رابی نیز در نقش شارون تیت همسر رومن پولانسکی ظاهر شده است.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...