«علاءالدین» هم به باشگاه میلیاردی ها پیوست

ویل اسمیت تشکر کرد
دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۶:۱۲

«علاءالدین» از محصولات دیزنی موفق شد تا فروش خودش در باکس آفیس جهانی را به یک میلیارد دلار برساند.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل ورایتی، نسخه لایو-اکشن «علاءالدین» که بر مبنای انیمیشنی به همین نام اثر دیزنی ساخته شده بود به جرگه فیلم‌هایی پیوست که توانسته‌اند بیش از یک میلیارد دلار فروش کنند.

منا مسعود، نائومی اسکات و مروان کنزاری از بازیگران این فیلم هستند. در این فیلم ویل اسمیت نیز در نقش غول چراغ جادو نقش‌آفرینی کرده است.

این فیلم که در هفته آخر ماه مه اکرانش را شروع کرد، به مدد حمایت هوادارانش توانست در این مدت به یک میلیارد دلار دست یابد.

ویل اسمیت با انتشار پیامی از هوادارانش تشکر کرد و گفت: "واقعاً افتخار می‌کنم… به بودن در این بازی افتخار می‌کنم. در همه مدتی که در این کار بوده‌ام، این فیلم به بزرگ‌ترین فیلم من در حرفه کاری‌ام بدل شده و فقط می‌توانم بگویم متشکرم."

مسعود نیز روز جمعه در توئیتر از هواداران فیلم تشکر کرد.

این فیلم را گای ریچی کارگردانی کرده است.

دیزنی اکنون چهار فیلم از پنج فیلم پرفروش 2019 را در اختیار دارد و «علاء‌الدین» در آمریکا چهارمین فیلم پرفروش امسال بوده است. «انتقام جویان: پایان بازی»، «کاپیتان مارول» و «داستان اسباب بازی 4» فیلم‌های پرفروش این استودیو در طول سال جاری بوده‌اند و این استودیو هنوز 3 فیلم دیگر دارد که امسال راهی پرده می‌شوند.

به این ترتیب «علاءالدین» چهل و یکمین فیلم گروه میلیاردی‌ها خوانده شد.

این فیلم در بازار داخلی آمریکا 343.1 میلیون دلار و در بازار بین‌المللی 656.2 میلیون دلار فروش کرده است. بیشترین استقبال در این میان در ژاپن با فروش 98.8 میلیون دلار بوده است. با فروش 81.4 میلیون در کره، 53.3 میلیون در چین و 45.3 میلیون دلار در انگلیس دیگر بازارهای بزرگ فروش این فیلم را رقم زده است.

«علاء‌الدین» کارش را با افتتاحیه 117 میلیون دلاری شروع کرد.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...