چارلیز ترون دوباره تروریست می‌شود

چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۶:۰

دو بازیگر سرشناس که در قسمت قبلی «سریع و خشمگین» حضور داشتند، در قسمت نهم این مجموعه نیز جلوی دوربین می‌روند.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از هالیوود ریپورتر، وین دیزل اعلام کرد چارلیز ترون و هلن میرن در فیلم بعدی «سریع و خشمگین» بازی خواهند کرد.

این دو بازیگر در کنار دیزل، میشل رودریگز، جوردانا بروستر، تیرس گیبسون، کریس بریجز، ناتالی امانوئل و جان سینا نقش‌آفرینی می‌کنند.

«سریع و خشمگین 9» در تاریخ 22 مه 2020 توسط یونیورسال پیکچرز اکران می‌شود.

در فیلم جدید، ترون بار دیگر در نقش یک تروریست سایبری ظاهر می‌شود. او در فیلم «سرنوشت خشمگین‌ها» در سال 2017 برای نخستین بار در این نقش ظاهر شده بود. هلن میرن نیز بار دیگر نقشش را به عنوان ماگدالن شاو که مادر شخصیت جیسون استاتهام بود، تکرار می‌کند.

اوایل امسال یونیورسال پیکچرز تاریخ اکران فیلم نهم از مجموعه «سریع و خشمگین» را 6 هفته عقب انداخت و از 10 آوریل به 22 مه 2020 انتقال داد.

فیلم هشتم این مجموعه با عنوان «سرنوشت خشمگین‌ها» سال 2017 با فروش 1.2 میلیارد دلاری در جهان روبه‌رو شد. اف گَری گرِی این فیلم را کارگردانی کرده بود و دیزل، میرن، ترون، جانسون، استتم، رودریگز، گیبسون، بریجز، اسکات ایستوود، امانوئل، السا پاتاکی، کورت راسل و ترون بازیگران آن بودند.

این هشت فیلم که اکرانشان از سال 2001 شروع شد در مجموع بیش از 5 میلیارد دلار فروش کرده‌اند. «خشمگین 7» که برای آخرین بار پل واکر در آن بازی کرده بود و پس از درگذشت وی اکران شد با فروش 1.5 میلیارد دلار در راس این فیلم‌ها از نظر فروش جای دارد.

یک فیلم اقماری یا اسپین‌آف از این مجموعه با عنوان «سریع و خشمگین تقدیم می‌کند: هابز و شاو» 2 اوت امسال اکران می‌شود. در این فیلم شخصیت جانسون به عنوان یک مامور امنیتی دیپلماتیک آمریکا به نام لوک هابز و شخصیت استتم که مامور پیشین ام‌آی‌سیکس به نام دکارد شاو است، بازی می‌کنند. آنها باید با تشکیلات تروریستی بین‌المللی یک خلافکار مخوف به نام بریکستون با بازی ادریس البا روبه رو شوند. هلن میرن نیز در این فیلم حضور دارد.

این فیلم را دیوید لیچ کارگردانی کرده و کریس مورگان نویسنده با سابقه این مجموعه، فیلمنامه آن را نوشته است.

وین دیزل حضور چارلیز ترون و هلن میرن را در پستی در اینستاگرام اعلام کرد.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...