فیلم تازه تارانتینو با تشویق 6 دقیقه‌ای تماشاگران رونمایی شد

چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۶:۰

کوئنتین تارانتینو 25 سال پس از روزی که فیلم «داستان عامه‌پسند» یا «پالپ فیکشن» خودش را در جشنواره کن به نمایش درآورد، با فیلم جدیدش «روزی روزگاری در هالیوود» به این جشنواره بازگشت.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از گاردین، شاید بشود گفت جدیدترین فیلم تارانتینو که با بازی لئوناردو دی‌کاپریو، براد پیت و مارگوت رابی ساخته شده فیلمی بوده که بیش از هر فیلم دیگری در کاخ جشنواره کن با استقبال رو به رو شده است.

نتیجه تماشای این فیلم که اولین اکران جهانی‌اش را تجربه کرد، تشویق ایستاده تماشاگران به مدت 6 دقیقه بود.


پس از نمایش فیلم تارانتینو گفت: "این فیلم را تقدیم می‌کنم به بازیگران فوق‌العاده‌ام، تهیه‌کنندگان و استودیویی که به من کمک کردند تا این فیلم را بسازم. ممنون برای این که چنین تماشاگران فوق‌العاده‌ای هستید."

این فیلم نهمین فیلم تارانتینو است؛ فیلم که در حال و هوای دهه 1960 و فضای «بیتلی» ساخته شده است. در عین حال این اولین فیلم دی‌کاپریو پس از 4 سال است. او پس از بازی در «از گور برخاسته» که با آن برنده اسکار شد، در فیلم دیگری بازی نکرده بود.

برای تماشای این فیلم چهره‌های درجه یک دنیای سینما نیز حضور یافتند؛ ژانگ زییی، گائل گارسیا برنال، دیگو لونا، لئا سیدو، تیلدا سوینتون و گیوم کانِت.

زاویه دولان کارگردان نامدار نیز در میان تماشاگران حضور داشت و پیش از شروع فیلم روی فرش قرمز دیده شد. داکوتا فانینگ و آدرین برودی و میشل رودریگز نیز از جمله حاضران بودند. گروهی نیز پلاکاردهایی در دست داشتند که روی آن نوشته شده بود: زنده باد تارانتینو.

تارانتینو و سونی پیکچرز کلاسیکز از یک روز پیش از نمایش فیلم از همه خواستند که داستان فیلم را لو ندهند. در کن نیز تیری فرمو همین درخواست را از شرکت کنندگان در کن به عمل آورد تا همه بتوانند فیلم را بدون هیچ پیش زمینه‌ای در ماه جولای در سینماها ببینند.

تارانتینو 25 سال پیش برای نمایش «داستان عامه‌پسند» موفق به کسب نخل طلای کن شده بود.

امسال آلخاندرو گونزالس ایناریتو کارگردان مکزیکی که 5 بار جایزه اسکار دریافت کرده ریاست گروه داوران بخش رقابت اصلی کن برای اهدای جایزه نخل طلا را بر عهده دارد.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...