فیلم جدید جوردن پیل صدرنشین جدید سینماهای آمریکا

فروش 67 میلیون دلاری «ما» در عرض سه روز
سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۶:۴۴

فیلم «ما» جدیدترین فیلم جوردن پیل با فروش 67 میلیون دلاری در سه روز نخست اکرانش از پرفروش‌ترین فیلم‌های 2019 شد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از هالیوود ریپورتر، «ما» جدیدترین فیلم جوردن پیل با فروش 67 میلیون دلاری از نمایش در 3741 سالن سینما به نظر می‌رسد یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های سال 2019 شود.

این فیلم با این فروش در سه روز نخست اکرانش چندین رکورد را جابه‌جا کرده که شامل بالاترین اکران اول یک فیلم ترسناک است و انتظار می‌رود بتواند رکورد پرفروش‌ترین فیلم ترسناک را که متعلق به «آن» در سال 2017 با فروش 123 میلیون دلاری بود پشت سر بگذارد.


با فروش «ما» بالاترین فروش سه روز اول برای فیلمی با درجه R که متعلق به «تد» با فروش 54.4 میلیون دلار بود هم به مکان دوم رفت. این فیلم تا کنون دومین فیلم پرفروش در اکران اول است و پس از «کاپیتان مارول» قرار گرفته است.

«ما» در روز اول اکرانش 29 میلیون فروخته که آن را در مکان سومین فیلم ترسناک پرفروش در روز نخست اکران قرار می‌دهد. این در حالی است که انتظار می‌رفت این فیلم در سه روز نخست اکرانش بین 38 تا 50 میلیون دلار فروش کند.

«ما» خیلی بالاتر از فیلم اول پیل یعنی «برو بیرون» با فروش 33 میلیون دلار قرار گرفت که در نهایت 167 میلیون دلار در باکس آفیس داخلی آمریکا فروش کرد.

در این فیلم لوپیتا نیونگو در نقش آدلاید ویلسون بازی کرده که زنی است که همراه همسر و دو فرزندشان به خانه ساحلی دوران کودکی‌اش باز می‌گردد تا تعطیلات تابستانی را آنجا بگذراند. او دچار روان‌پریشی می‌شود و انتظار دارد که اتفاقی ناگوار بیفتد.

پیل خودش فیلمنامه را نوشته و فیلم را کارگردانی کرده است و یونیورسال مسئولیت توزیع فیلم را بر عهده داشته است. این نخستین تولید انفرادی یک فیلم در کمپانی پیل با نام «مانکی‌پاو پروداکشنز» است.

«کاپیتان مارول» نیز این هفته در مکان دوم فروش جای گرفت و 34 میلیون دلار دیگر در سومین هفته نمایش فروش کرد. این فیلم در مجموع 295 میلیون دلار در باکس آفیس داخلی و 538 میلیون در بازار بین‌المللی فروخت است و تا رسیدن به فروش یک میلیارد دلار راه زیادی در پیش ندارد.

«پنج پا آن طرف‌تر» و «پارک شگفت انگیز» دو فیلم بعدی پرفروش هفته هستند که به ترتیب 9 میلیون و 7 میلیون دلار فروش کرده‌اند. فیلم سوم از مجموعه «چگونه اژدهایتان را تربیت کنید: دنیای پنهان» نیز حدود 6 میلیون دلار فروش کرده است.

در این آخر هفته «هتل بمبئی» نیز در چهار سینما اکران شد. در این فیلم آرمی هامر، دو پاتل و جیسون آیزاکس بازی کرده‌اند و آنتونی ماراس کارگردان آن بوده است. فیلم بر مبنای مستندی با عنوان «حفظ بمبئی» ساخته شده که درباره حمله تروریستی به تاج محل در هند در سال 2008 است.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...