هدیه «مرد عنکبوتی» برای طرفداران

فیلمنامه کامل را دانلود کنید
دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۶:۱۷

کمپانی سونی در حرکتی جذاب، فیلمنامه ی کاملِ آخرین انیمیشن تحسین شده خود یعنی «مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی» را در اینترنت منتشر کرد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از واشنگتن پست، کمپانی سونی پیکچرز در اقدامی غافلگیرکننده متن کامل فیلمنامه آخرین انیمیشن خود یعنی «مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی» را به صورت آنلاین منتشر کرد. خبر انتشار این فیلمنامه را اولین بار رادنی روتمن یکی از فیلمنامه‌نویسان این انیمیشن در توییتر خود اعلام کرد.

«مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی» انیمیشنی بر اساس کاراکتر ابرقهرمان مایلز مورالز/مردعنکبوتی از ساخته‌های مارول است که توسط استودیوی کلمبیا شاخه فیلمسازی کمپانی سونی ساخته شد. کارگردانی این انیمیشن بر عهده رادنی روتمن، باب پرسیکِتی و پیتر رمزی بوده است و کار نگارش فیلمنامه آن را فیل لرد و رادنی روتمن انجام داده‌اند. داستان فیلم درباره نوجوانی به نام مایلز مورالز است که توسط عنکبوتی رادیواکتیوشده گزیده می‌شود و قدرت‌های خاصی پیدا می‌کند. او خیلی زود و بعد از ملاقات با پیتر پارکر متوجه می‌شود تنها مردعنکبوتی موجود نیست و افراد دیگری این قابلیت‌های ویژه را پیدا کرده اند. مایلز حالا باید از این توانایی‌های نوظهور خود استفاده کند تا شروری به نام کینگپین را شکست دهد؛ اهریمنی که توانایی باز کردن دریچه‌های ورودی به دنیاهای موازی را دارد.

«مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی» حدودا یک ماه پیش در اوایل دسامبر 2018 به اکران رسید و به سرعت به فیلم محبوب تماشاگران و منتقدها تبدیل شد و جوایز بسیاری همچون بهترین انیمیشن بلند از نگاه حلقه منتقدان نیویورک، سانفرانسیسکو، شیکاگو و بسیاری نقاط دیگر را از آنِ خود کرد. این انیمیشن همچنین یکی از نامزدهای بهترین انیمیشن بلند گلدن گلوب سال 2019 است.

حال سونی در حرکتی پیش‌بینی نشده و البته دلگرم‌کننده نسخه کامل فیلمنامه این انیمیشن را به صورت آنلاین منتشر کرده است؛ اقدامی که به مذاق طرفداران این هنر بسیار خوش آمده و کلاس درسی برای دوستداران این هنر است تا از جزییات نگارش فیلمنامه یک انیمیشن حرفه‌ای آگاه شوند.

برای دریافت فیلمنامه انیمیشن «مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی» اینجا را کلیک کنید.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...