جولی اندروز و صداپیشگی در فیلم ابرقهرمانی برادران وارنر

یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۸:۲۳

جولی اندروز بازیگر برنده جایزه اسکار قرار است جای شخصیت اسطوره ای کاراتِن در فیلم ابرقهرمانی «آکوامن» به کارگردانی جیمز وان صداپیشگی کند.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از ایندپندنت، جولی اندروز ستاره سرشناس سینما در فیلم «آکوامن» اثر پیش روی کمپانی برادران وارنر یکی از نقش های کلیدی را صداپیشگی می کند.

جولی اندروز بازیگر برنده جایزه اسکار قرار است جای شخصیت کاراتِن صحبت کند. کاراتِن موجود دریایی اسطوره ای است که به آرتور کوری با بازی جیسون موموآ در مذاکره اش برای صلح میان آتلانتیس و سرزمین خشک کمک می کند.

اعلام حضور اندروز در این فیلم در حالی صورت گرفته است که تاریخ اکران فیلم ابرقهرمانی «آکوامن» از شرکت دی‌سی کامیکس به گونه ای طعنه آمیز 2 روز پس از فیلم «بازگشت مری پاپینز» محصول دیزنی برنامه ریزی شده است.

«بازگشت مری پاپینز» دنباله فیلم «مری پاپینز» (1964) با بازی جولی اندروز است ولی جولی اندروز در نسخه جدید حضور ندارد. در فیلم «بازگشت مری پاپینز» امیلی بلانت به جای این بازیگر بازی می کند.

نقش کاراتِن در فیلم «آکوامن» اولین حضور اندروز در یک فیلم در نزدیک به یک دهه اخیر است. در طول این سالها، اندروز صدایش را به پروژه های انیمیشنی مانند فرنچایز «من نفرت انگیز» و «شرِک برای همیشه» (2010) قرض داده است.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...