مایکل داگلاس هم ستاره دار شد

کنار هم قرار گرفتن نام پدر و پسر
پنج شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۹:۲۱

مایکل داگلاس بازیگر سرشناس سینمای آمریکا در پیاده‌روی مشاهیر هالیوود صاحب ستاره شد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از یو اس ای تودی، مایکل داگلاس پنجاهمین سال حضورش در کسب و کار نمایش را با دریافت ستاره ای در پیاده‌روی مشاهیر هالیوود جشن گرفت. این ستاره داگلاس در چند قدمی ستاره پدر اسطوره ای 101 ساله اش کرک داگلاس که در سال 1960 از آن رونمایی شده بود قرار گرفت.

مایکل داگلاس 74 ساله بیش تر برای ایفای نقش گوردون گِکو در فیلم «وال استریت» شناخته می شود؛ این نقش برای داگلاس جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد را در سال 1987 به ارمغان آورد.در این مراسم، مایکل داگلاس را پدرش کرک داگلاس ستاره فیلم «اسپارتاکوس»، همسر بازیگرش کاترین زتا جونز و همبازی اش در فیلم «سندروم چینی» جین فاندا همراهی می کردند.

جین فاندا در این مراسم درباره دریافت این ستاره از سوی داگلاس چنین گفت: "وقتی اولین بار شنیدم که مایکل، ستاره دریافت می کند با خودم فکر کردم چرا این قدر دیر؟ مخصوصا به این خاطر که او همیشه جلوتر از زمان خود بوده است."جین فاندا دختر هنری فاندا ستاره افسانه ای سینمای کلاسیک همچنین در ادامه بیان کرد که او و مایکل هر 2 با چالش مشابهی مواجه بودند؛ هر 2 در هالیوود و در خانواده ای ثروتمند به دنیا آمده بودند و تلاش می کردند که راه خود را در این دنیا پیدا کنند. او گفت: "پدر من و مایکل در سینما اسطوره بودند."

داگلاس تا کنون در بیش از 60 فیلم و مجموعه تلویزیونی ظاهر شده است. از میان این آثار می توان به مجموعه تلویزیونی «خیابان های سان فرانسیسکو» در دهه 70 میلادی و تریلر های روانشناسانه «جذابیت مرگبار» و «غریزه اصلی» اشاره کرد. او همچنین به تازگی نیز در «مرد مورچه ای 2» اثر کمپانی مارول حضور یافته است. مایکل داگلاس به عنوان تهیه کننده نیز شناخته می شود. او در این جایگاه شاهکار «دیوانه از قفس پرید» و چندین فیلم مستقل را تهیه کرده است.در این مراسم داگلاس پیش از رونمایی از ستاره اش از پدر اسطوره ای اش که ماه آینده 102 ساله می شود و روی صندلی چرخدار در این مراسم حضور داشت قدردانی کرد و گفت: "از تو برای پندهایت و این که الهام بخش بودی سپاسگزارم، با تمام وجودم می گویم که به پسر تو بودن افتخار می کنم."

مایکل داگلاس در بخش دیگری از سخنانش در این مراسم  نیز چنین گفت: "به اندازه کافی خوش شانس بودم که بخشی از هالیوود کلاسیک و هالیوود مدرن باشم."

او در پایان گفت: "افتخار می کنم که به بیش از 2 هزار و 600 مرد و زنی که این ستاره را دریافت کرده اند ملحق شده ام."شماره ستاره داگلاس در پیاده‌روی مشاهیر هالیوود که در این مراسم به وی اهدا شد 2648 بود.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...