ریدلی اسکات دنباله «گلادیاتور» را می‌سازد

جمعه ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۹:۱۲

ریدلی اسکات در پی ساخت دنباله «گلادیاتور» اثر تحسین شده خودش است.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از گاردین، ریدلی اسکات کارگردان نامزد چندین جایزه اسکار با همراهی اسکات‌فری پروداکشنز، کمپانی متعلق به خودش به دنبال ساخت ادامه فیلم «گلادیاتور» است.

داستان این دنباله بر شخصیت لوسیوس، پسر لوسیلا (با بازی کانی نیلسِن در نسخه سال 2000) متمرکز است. لوسیوس همچنین خواهرزاده کومودوس (با بازی واکین فینیکس در نسخه اصلی) است. شخصیت کومودوس در انتهای فیلم «گلادیاتور» توسط ماکسیموس (با بازی راسل کرو) کشته شد.


انتظار می رود جزییات بیشتر فیلم مانند سن شخصیت لوسیوس و همچنین بازیگران و عوامل فیلم طی هفته های آینده اعلام شود.

اسکات در حال مذاکرات اولیه برای ساخت پروژه توسط کمپانی پارامونت است، این در حالی است که نسخه اصلی فیلم را در سال 2000 کمپانی دریم‌ورکس تهیه کرده بود. «گلادیاتور» در آن سال توانست پنج جایزه اسکار از جمله بهترین فیلم و بهترین بازیگر نقش اول مرد (راسل کرو) را به دست آورد و در جهان نیز به فروش 460 میلیون دلار دست یافت.

پیتر کریگ فیلمنامه نویس قسمت های اول و دوم «مسابقات گرسنگی» فیلمنامه این دنباله را می نویسد. او به تازگی فیلمنامه دنباله «تاپ گان» با نام « تاپ گان: تک رو» را به رشته تحریر در آورده است.

طبق گفته ها ساخت دنباله «گلادیاتور» تلاش بعدی ریدلی اسکات در جایگاه کارگردان است او با ساخت این دنباله دوباره به صندلی کارگردانی بازمی گردد.

آخرین فیلمی که ریدلی اسکات کارگردانی آن را بر عهده داشت فیلم پرحاشیه «همه پول های دنیا» محصول سال 2017 بود.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...