روایت زندگینامه سیاستمدار تندروی آمریکایی در «معاون»

سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۵:۵۵

عنوان «معاون» برای فیلم زندگینامه دیک چنی به کارگردانی آدام مک کی انتخاب شد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از هالیوود ریپورتر، آدام مک کی کارگردان فیلم های «گوینده خبر»، «برادرخوانده» و چندین کمدی دیگر، پس از موفقیت فیلم «رکود بزرگ»، روند ساخت فیلم های درام را با ساخت زندگینامه دیک چنی ادامه می دهد.


در این فیلم کریستین بیل در نقش دیک چنی معاون جورج دبلیو. بوش بین سالهای 2001 تا 2009 حضور دارد. با وجود انتشار عکس هایی از کریستین بیل که نشان دهنده تغییر وزن مشهود وی در این فیلم است تا کنون عنوان رسمی برای فیلم انتخاب نشده بود اما سرانجام مک کی اخیرا در توییتر خود عنوان فیلم را مشخص کرد.

«معاون» نام رسمی فیلم است که قرار است 14 دسامبر امسال اکران شود و به گفته بسیاری می تواند شانس این را داشته باشد تا در فصل جوایز امسال یک برنده غیرمنتظره لقب بگیرد.

مک کی در توییتر خود درباره انتخاب عنوان فیلم چنین نوشت: "اکنون نام فیلم ما «معاون» است. یک عنوان مناسب، نه فقط برای آن که چنی در دهه 2000 معاون جورج دبلیو. بوش بود بلکه به دلیل این که حامی بزرگ جنگ علیه تروریسم نیز بود (احتمالا به کلمه «پلیدی» اشاره دارد که معنی دیگری از عنوان انگلیسی فیلم است).

در خلاصه داستان فیلم چنین آمده است: "این فیلم نشان دهنده چگونگی تبدیل شدن دیک چنی به قدرتمندترین معاون رییس جمهور تاریخ آمریکاست."

در فیلم «معاون» ایمی آدامز در نقش لین همسر دیک چنی، استیو کارل در نقش دونالد رامسفلد و سام راکول در نقش جورج دبلیو. بوش حضور دارند.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...