دل تورو و داستان‌هایی ترسناک که به درد تعریف کردن در تاریکی می‌خورند

سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۶:۴۸

با پایان کار انتخاب بازیگران فیلم «داستان‌هایی ترسناک برای تعریف کردن در تاریکی»‌ کار ساخت آن از همین هفته آغاز خواهد شد. حضور گی یرمو دل‌تورو در کار تهیه و نوشتن فیلمنامه خبر از اثری متفاوت می‌دهد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از نیویورک تایمز، «داستان‌های ترسناک برای تعریف کردن در تاریکی» نام فیلم جدید گی یرمو دل‌تورو فیلمساز متفاوت مکزیکیِ هالیوود است. او برای بازی در این فیلم که کار ساختش از همین هفته آغاز می‌شود، بازیگرانی جوان انتخاب کرده است.

در فیلم جدید دل‌تورو، مایکل گارزا، آستین آبرامز، گابریل راش و ناتالی گانزورن جلوی دوربین می‌روند.

این فیلم تریلری نوجوانانه است که دل‌تورو تهیه‌کنندگی و نوشتن فیلمنامه آن را بر عهده دارد اما کارگردانی آن را به آندره اوردال فیلمساز نروژی سپرده است.

این فیلم با اقتباس از مجموعه‌ کتاب‌های پرفروش کودکان با عنوان «داستان‌هایی ترسناک برای تعریف کردن در تاریکی» نوشته آلوین شوارتز ساخته خواهد شد. در این داستان‌ها گروهی نوجوان را دنبال می‌کند که دنبال حل معمای مرگ‌های ترسناک در شهر کوچک خود هستند.گی یرمو دل‌تورو که سال گذشته جایزه اسکار را با فیلم «شکل آب»‌ از آن خود کرد،‌ آوریل امسال به پروژه اضافه شد. او رئیس هیات داوران هفتادوپنجمین دوره جشنواره فیلم ونیز است.

کارگردان فیلم درباره انتخاب بازیگران گفت: "ما ماه‌ها وقت صرف کردیم تا بهترین بازیگرانی را پیدا کنیم که می‌توانند در ساخت ترسناک‌ترین فیلم از این قصه ما را یاری کنند."

دل‌تورو هم تأکید کرد که از دیدگاه کارگردان نروژی برای نمایشی شگفت‌انگیز از «داستان‌هایی ترسناک» روی پرده سینما حمایت خواهد کرد.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...