بازیگر فیلم «جنگ ستارگان»: احساس تلخ و شیرینی از فقدان کری فیشر دارم!

پنج شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۶:۱۶

مارک همیل، بازیگر فیلم «جنگ ستارگان» در توییتی اعلام کرد که همزمان احساس تلخ و شیرینی از بازگشت و بازی در آخرین قسمت از این فیلم بدون حضور کری فیشر دارد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از هالیوود ریپورتر، همیل در این رابطه گفت: "پس از اعلام خبر این که قرار است صحنه‌ قدیمی فیلمبرداری شده با حضور این بازیگر فقید دوباره در قسمت نهم سری فیلم‌های «جنگ ستارگان» پخش شود احساس آرامش می‌کنم. او یک بازیگر غیرقابل جایگزین است."

همیل در توییت احساس‌ برانگیزش، 2 عکس از خود به همراه کری فیشر را نیز انتشار داده است؛ یک عکس قدیمی‌تر و یک عکس جدیدتر.

در جدید‌ترین خبری که در این‌باره منتشر شده، اعلام شده است که برادر کری فیشر با استفاده از فیلم‌های قدیمی‌تر این بازیگر در سمت جدید فیلم «جنگ ستارگان» موافقت کرده است.

به تازگی خبر عجیب و جالبی در صدر اخبار خبرگزاری‌های فرهنگی قرار گرفت. مضمون این خبر بدین شرح بود که قرار است یکی از بازیگران درگذشته در جدیدترین فیلم از سری فیلم‌های «جنگ ستارگان» بازی کند. بر اساس خبری که در این‌ باره بی‌بی سی منتشر کرده بود، کری فیشر بازیگر قدیمی سری فیلم های «جنگ ستارگان» که در سال 2016 درگذشت، در این فیلم جدید حضور خواهد داشت. برای آن قسمت از فیلم که قرار است کری فیشر در آن حضور یابد، قرار است از فیلم‌های قدیمی به جا مانده از صحنه‌های فیلمبردار‌ شده در نسخه‌های قبلی فیلم‌ «جنگ ستارگان» استفاده شود. این تصاویر تا‌ کنون به نمایش در نیامده‌اند و برای نخستین بار قرار است از آنها در فیلم جدید «جنگ ستارگان» استفاده شود.

جی. جی. آبرامز کارگردان فیلم «جنگ ستارگان» در بیانیه‌ای که به مناسبت اعلام نام بازیگران این فیلم نوشته بود به این نکته اشاره کرد که ما کری فیشر را خیلی دوست داشتیم و دنبال راهی بودیم تا از او تقدیر کنیم. بالاخره راهی پیدا کردیم که از کری فیشر و از نقش پرنس لیا در قسمت نهم فیلم «جنگ ستارگان» تقدیر کنیم. بر همین اساس قرار شد از تصاویری که در قسمت هفتم این سری فیلم‌ها گرفته بودیم، استفاده کنیم.

کری فیشر که در فیلم «جنگ ستارگان» در نقش پرنس لیا به ایفای نقش پرداخته بود، سال 2016 در 60 سالگی به‌ طور ناگهانی درگذشت.

بیلی دیلی ویلیامز 81 ساله، نیز دوباره در نقش لاندو کلاریسان ظاهر خواهد شد. همچنین ریچارد‌ ای. گرانت به مجموعه بازیگران فیلم «جنگ ستارگان» خواهد پیوست. مارک همیل هم که در نخستین فیلم جنگ ستارگان در سال 1977 بازی کرده و به شهرت رسیده بود، قرار است با بازی در نقش لوک اسکای واکر دوباره به جمع بازیگران فیلم «جنگ ستارگان» بازگردد.

آنتونی دانیلز بازیگر انگلیسی که در سری فیلم‌های «جنگ ستارگان» در نقش مترجم اندروید سی-3پی او (C-3PO) ظاهر شده بود و تنها بازیگری است که در تمام فیلم‌های مهم و بزرگ «جنگ ستارگان» بازی کرده است نیز دوباره در جدید‌ترین قسمت از این فیلم حضور خواهد یافت. نائومی اکی دیگر بازیگر انگلیسی که در سال 2017 در فیلم «لیدی مکبث» نیز بازی کرده بود، از دیگر بازیگرانی است که در فیلم جدید «جنگ ستارگان» حضور خواهد یافت. البته هنوز نقش وی در این فیلم اعلام نشده است.

دیزی ریدلی، جان برویگا، لوپیتا نیوگو و دومنال گلیسون دیگر بازیگران اپیزود جدید «جنگ ستارگان» هستند که پیش‌تر نیز در فیلم «آخرین جدای» حضور یافته بودند.

فیلمبرداری قسمت نهم «جنگ ستارگان» که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده است، بزودی در لندن آغاز خواهد شد. قرار است این فیلم در دسامبر 2019 اکران شود.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...