جمله‌ای که زندگی آنتونی هاپکینز را نجات داد

جمعه ۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۸:۵۷

آنتونی هاپکینز بازیگر سرشناس سینما در سخنرانی برای دانش‌آموزان گفت چقدر تلاش کرد تا بتواند از گرفتاری‌های وابستگی به الکل نجات پیدا کند.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از هالیوود ریپورتر، آنتونی هاپکینز که به عنوان مهمان در یازدهمین نشست سالانه کنفرانس LEAP سخنرانی می‌کرد از تجربیاتش برای جوانان حرف زد.

بازیگر سرشناس ولزی درباره تلاش طولانی مدتش با الکلیسم حرف زد. او گفت: "برای کاری که برابر دوربین انجام می‌دهی، الکل می‌خوری، اما من با آن به دردسر افتادم چون دیگر همیشه خمار بودم."

آقای 80 ساله سینما درباره نقطه عطف زندگی‌اش هم حرف زد که دسامبر سال 1975 بود. او از خودش به عنوان فردی ناامید، ناپدید شده و غیرقابل اعتماد یاد کرد و گفت متوجه شد در حالتی که در دوره‌های مستی دفن می‌شد، هم برای خودش و هم برای اطرافیانش به فردی خطرناک بدل می‌شد ولی در نهایت حرف‌های یک زن در نشست الکلی‌ها هاپکینز را به خود آورد.

بازیگر «سکوت بره‌ها» با اشاره به سخنان آن زن یادآوری کرد که او گفت: "چرا نباید فقط به خدا توکل کنی؟ و از آنجا بود که اشتیاق به نوشیدن از هاپکینز گرفته شد و او دیگر هرگز به سراغ الکل نرفت."

با تاکید برای دانش آموزان حاضر در این نشست، هاپکینز گفت: "معتقدم ما توانایی‌های زیادی داریم. درباره زندگی خودم باید بگویم هنوز باور نمی‌کنم که زندگی‌ام اینی که هست باشد چون باید در حالت مستی یا چیزی شبیه به این، در ولز می‌مردم."

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...