وقتی جانی دپ با گریم فیلم جدیدش هواداران را غافلگیر می‌کند

پنج شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۶:۱۹

جانی دپ با گریم شخصیت منفی فیلم «موجودات شگفت انگیز و زیستگاه آنها» در جشنواره کامیک‌کان حضور یافت و هوادارن را غافلگیر کرد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از هالیوود ریپورتر، حضور جانی دپ در قسمت دوم «موجودات شگفت انگیز و زیستگاه آنها» از آغاز جنجالی بود. این بازیگر در جریان جدایی از امبر هرد متهم به کتک زدن همسرش بود.

همین کافی بود که در جریان جنبش حمایت از حقوق زنان در برابر خشونت و آزار جنسی با انتقادات بسیاری روبه‌رو شود و بسیاری از حضور او در فیلم ابراز نارضایتی کنند اما در جریان جشنواره کمیک‌کان او روی صحنه حاضر شد و با تشویق هوادران فیلم «موجودات شگفت: جنایات گریندلوالد» روبه‌رو شد.دپ که در این فیلم نقش شخصیتی منفی به نام گلرت گریندلوالد را بازی می‌کند در نشست پرسش‌وپاسخ فیلم کنار دیگر ستاره‌های فیلم حضور پیدا نکرد اما با گریم شخصت گریندلوالد روی صحنه آمد و سخنان جالبی به زبان آورد.

او با تشکر از تشویق‌های حاضران گفت:‌ "مایی که برای آزادی و برای راستی زندگی می‌کنیم زمانی می‌رسد که برخیزیم و جایگاهی که حق ما است در جهان به دست آوریم."

در پایان سخنرانی جانی دپ نور صحنه خاموش شد و او در تاریکی فرو رفت و صحنه را ترک کرد.

در فیلم «موجودات شگفت: جنایات گریندلوالد» جانی دپ کنار ادی ردمین که در فیلم نخست نقش اصلی را بازی کرده بود بازی می‌کند. جود لاو دیگر ستاره فیلم است که در نقش دوران جوانی آلبوس دامبلدور مشهور ظاهر می‌شود.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...