بازگشت فیلمی که پس از مرگ بروس لی روی پرده رفت

دیوید لیچ «اژدها وارد می‌شود»‌ می‌سازد
سه شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۶

فیلم مشهور «اژدها وارد می‌شود» که روزگاری با بازی بروس لی در سینما یکه‌تازی می‌کرد با کارگردانی دیوید لیچ به‌ پرده سینما بازمی‌گردد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از ورایتی، کار ساخت دوباره فیلم «اژدها وارد می‌شود» آغاز شده است، این فیلم نخستین بار با بازی بروس لی در سال 1973 به سینما عرضه شد.

در حالی که هنوز نویسنده فیلمنامه و بازیگران فیلم معرفی نشده‌اند، دیوید لیچ کارگردان فیلم ابرقهرمانی متفاوت «دد پول 2» برای حضور در این پروژه وارد مذاکره شده است.

در فیلم اصلی «اژدها وارد می‌شود» رابرت کلاوس کارگردان بود و بروس لی در کنار جان ساکسون و جیم کلی نقش‌های اصلی را بازی می‌کردند. «اژدها وارد می‌شود» نخستین بار سه روز پس از مرگ بروس لی در 32 سالگی در هنگ‌کنگ اکران شد.

این فیلم سال 2004 به دلیل اهمیت فرهنگی، هنری و تاریخی در آرشیو ملی فیلم آمریکا ثبت شد.


بروس لی در فیلم «اژدها وارد می‌شود» نقش فردی را بازی می‌کرد که برای جمع‌آوری اطلاعات درباره یک تبهکار راهی جزیره‌ای خصوصی می‌شود و در مسابقات رزمی شرکت می‌کند.

دیوید لیچ که اکنون کارگردان شناخته‌شده‌ای است، به عنوان بدلکار ستاره‌هایی از جمله براد پیت و ژان کلود‌ وان‌دام وارد سینما شد. او سال 2014 با فیلم اکشن «جان ویک» وارد دنیای کارگردانی شد هر چند که در آن فیلم فقط از چاد استاهلسکی به عنوان کارگردان نام برده شد. او پس از آن در سال 2017 فیلمی در ژانر تریلر با عنوان «بلوند اتمی»‌ با بازی چارلیز ترون کارگردانی کرد و سپس نوبت به فیلم ابرقهرمانی «دد پول 2»‌ رسید.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...