جورج کلونی پول پارو می‌کند

درآمد نجومی ستاره محبوب سینما در یک سال
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۸:۱۲

جورج کلونی بازیگر و تهیه کننده سرشناس آمریکایی در 12 ماه گذشته بیش از هر بازیگری در سراسر جهان درآمد داشت و بیش از 239 میلیون دلار به دست آورد.

به گزارش فیلم نگاه  به نقل از نیویورک تایمز، بر اساس گزارشی که در نشریه «فوربز» از پردآمدترین چهره‌های سرشناس یا به اصطلاح سلبریتی‌های جهان منتشر کرده است، جورج کلونی پردرآمدترین بازیگر جهان است.

این بازیگر و کارگردان سرشناس در 12 ماه گذشته بیش از 239 میلیون دلار پول درآورده است. البته این درآمد نجومی آنقدر نیست که او را در فهرست پردرآمدترین سلبریتی‌ها در رده نخست قرار دهد.

در فهرست پردرآمدترین سلبریتی‌ها فلوید می‌ودر مشت‌زن مشهور در رده نخست قرار دارد. او در 12 ماه گذشته بیش از 285 میلیون دلار درآمد داشت.در فهرست 100 سلبریتی پردرآمد جهان که نگاهی گذرا بیاندازیم، یک چیز بسیار جلب توجه می‌کند و آن هم سهم ناچیز زنان است.

از میان این 100 نفر فقط 15 نفر زن هستند که حتی نسبت به سال گذشته کاهش داشته است. البته در نهایت بررسی فهرست 100 نفره امسال نشان از آن دارد که سلبریتی‌ها در یک سال گذشته ثروتمندتر شده‌اند و مجموع درآمد آنها نسبت به فهرست سال پیش 22 درصد بیشتر شده است.

این 100 نفر در مجموع در یک سال گذشته 6 میلیارد و 300 میلیون دلار پول به دست آوردند.

در فهرست سلبریتی‌های سوپراستار امسال 11 نفر در یک سال بیش از 100 میلیون دلار درآمد داشتند.

                                                                                    فهرست 10 سلبریتی پردرآمد سال


منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...