قسمت دوم پرفروش‌ترین انیمیشن تاریخ سینما با صداپیشگانی مشهور

شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۶:۳۱

ایوان راشل وود ستاره سریال «وست‌ورد» و استرلینگ کی‌. براون از سریال محبوب «این ما هستیم» به جمع صداپیشگان قسمت دوم انیمیشن «یخ‌زده» پیوستند.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از ورایتی، کمپانی دیزنی قصد دارد تا پاییز سال 2019 قسمت دوم انیمیشن محبوب «یخ‌زده» را راهی پرده نقره‌ای سینما کند.

در این انیمیشن تازه نام‌های تازه‌ای شنیده می‌شود. در تازه‌ترین مورد ایوان راشل وود و استرلینگ کی‌. براون ستاره‌های سریال‌های تلویزیونی «وست ورد» و «این ما هستیم» به جمع صداپیشگان «یخ‌زده 2» پیوسته‌اند. «این ما هستیم» و «وست‌ورد»‌ هر دو در جمع نامزدهای جایزه امی برای بهترین سریال درام حضور دارند. علاوه بر این ایوان راشل وود در شاخه بهترین بازیگر زن و  استرلینگ کی.ربراون در شاخه بهترین بازیگر مرد نامزد دریافت این جایزه هستند.

علاوه بر نام‌های جدید، آیدینا مکنزی، کریستن بل و جاش گاد نیز به عنوان صداپیشگان قدیمی «یخ‌زده» حضور دارند. آنها به ترتیب به جای شخصیت‌های السا، آنا و اولاف صحبت می‌کنند.

قسمت نخست «یخ‌زده» پاییز 2013 اکران شد و در گیشه جهانی بیش از یک میلیارد و 300 میلیون دلار فروش داشت. هر چند که سود اصلی دیزنی از فروش محصولاتی بود که با برند این انیمیشن روانه بازار کرد و تا امروز از فروش آنها سود عظیمی به دست آورده است.

«یخ‌زده» به کارگردانی جنیفر لی و کریس باک سال 2014 جایزه اسکار بهترین انیمیشن را از آن خود کرد. آنها کارگردانی قسمت دوم را نیز بر عهده دارند.

این انیمیشن علاوه بر پرده نقره‌ای روی صحنه تئاتر هم رفته و نامزد سه جایزه تونی شده است.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...