جیم کری کنار یک شخصیت محبوب به سینما باز می‌گردد

یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۹:۷

جیم کری در فیلمی که با اقتباس از بازی مشهور «سونیک‌ خارپشت» ساخته می‌شود، ایفای نقش خواهد کرد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از ورایتی، کمپانی هالیوودی پارامونت قصد دارد با اقتباس از بازی ویدئویی مشهور «سونیک» فیلمی سینمایی بسازد. جیم کری یکی از گزینه‌های اصلی پارامونت برای بازی در این فیلم است و مذاکرات او به مراحل پایانی رسیده است.او در این فیلم کنار جیمز مارسدن و تیکا سامپتر ایفای نقش خواهد کرد. کارگردانی این اثر را جف فولر بر عهده دارد. جف فولر سال 2005 نامزد دریافت اسکار بهترین فیلم کوتاه شد اما سابقه‌ کارگردانی فیلم بلند سینمایی ندارد و این نخستین تجربه کارگردانی این محسوب می‌شود.

در این فیلم سینمایی از عناصر گرافیکی کامپیوتری کنار بازیگران استفاده خواهد شد. «سونیک خارپشت» بازی مشهوری از کمپانی «سگا» است که در سراسر جهان علاقه‌مندان زیادی دارد. جیم کری در این فیلم نقش «روبوتنیک» یا همان «دکتر اگمن» را بازی می‌کند که دانشمندی دیوانه و دشمن اصلی «سونیک» است.

این نقش برای جیم کری یادآور نقش‌هایی است که او را به یکی از ستاره‌های کمدی سینمای جهان تبدیل کرد. او سال 1994 در فیلم‌های «خنگ و خنگ تر»، «کاراگاه حیوانات» و «ماسک» بازی کرد که همه فیلم‌های موفقی شدند اما در حقیقت فیلم «ماسک»‌ و ترکیب جلوه‌های گرافیکی کامپیوتری با تصاویر واقعی بود که او را به اوج رساند.

کری در سالهای اخیر بیشتر در فیلم‌های جدی جلوی دوربین رفته است که از میان آنها می‌توان به «گروه بد» و «جنایات سیاه» اشاره کرد.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...