جورج کلونی باز هم کارگردانی می‌کند

روایت یک بحران روانی در فیلمی هیجان‌انگیز
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲

جورج کلونی برای کارگردانی یک فیلم هیجان‌انگیز در سبک علمی‌-تخیلی وارد مذاکره شد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از ورایتی، جورج کلونی بازیگر سرشناس چندی است که بیش از بازیگری به جنبه‌های دیگر سینما علاقه نشان می‌دهد. او اکنون برای کارگردانی یک تریلر علمی‌-تخیلی با کمپانی «فاکس قرن بیستم» وارد مذاکره شده است.

این پروژه علمی-تخیلی با فیلمنامه‌ای اثر کریستوفر مک‌براید ساخته خواهد شد و شخصیت اصلی آن یک کارشناس پهبادهای جنگی است.

در صورت به توافق رسیدن، فیلم جدید جورج کلونی در کمپانی تولید فیلم «21 Laps»‌ ساخته خواهد شد. این کمپانی فیلمسازی پیش از این فیلم علمی-تخیلی «ورود» را با بازی ایمی آدامز برای «پارامونت» تولید کرده بود که در سراسر جهان بیش از 200 میلیون دلار فروش داشت. این کمپانی تولید فیلم اکنون مشغول ساخت فیلم «تاریک‌ترین ذهن‌ها» برای «فاکس» است و علاوه بر آن سریال «چیزهای عجیب‌تر» را برای نتفلیکس می‌سازد.

در فیلم «اکو» یک کارشناس پهباد با بحرانی روانی روبه‌رو می‌شود که انسان را تا مرز جنون پیش می‌برد. او که مدتی است به رفتار معشوقه‌اش مشکوک شده، به این باور می‌رسد که معشوقه اش همان کسی نیست که همواره می‌شناخته است. شاید توطئه‌ای در میان است و او با فرد غریبه‌ای روبه‌رو است.

جورج کلونی که بیش از هر چیز به عنوان بازیگر شناخته می‌شود تا کنون 6 فیلم کارگردانی کرده است. او کارگردانی را سال 2002 با فیلم «اعترافات ذهنی خطرناک» شروع کرد و پس از آن فیلم‌های «شب‌بخیر و موفق‌باشید»، «کلاه‌چرمی‌ها»، «نیمه‌ ماه مارس»، «مردان آثار ماندگار»‌ و «سابربیکن» را کارگردانی کرد.

او که برای کارگردانی فیلم «شب‌بخیر و موفق‌باشید» نامزد اسکار بهترین کارگردانی شد، چندی پیش جایزه یک عمر دستاورد هنری بنیاد فیلم آمریکا را از آنِ خود کرد.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...