آل پاچینو با براد پیت و لئوناردو دی‌کاپریو همبازی می شود

شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۶:۵۶

آل پاچینو رسما به فیلم جدید تارانتینو ملحق شد تا شایعاتی که در این باره وجود داشت، تحقق یابد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از هالیوود ریپورتر، کوئنتین تارانتینو به فیلم جدیدش که از نظر حضور ستاره‌های درجه یک، اثری رویایی است، یک بازیگر اسطوره‌ای دیگر را نیز اضافه کرد که کسی نیست جز آل پاچینو.

در حالی که پیشتر لئوناردو دی‌کاپریو و براد پیت برای حضور در جمع بازیگران فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» انتخاب شده بودند، اکنون پاچینو نیز به این گروه اضافه می‌شود. گفته شده او قرار است در نقش ماروین شوارتز که مدیر شخصیت دی کاپریو در سونی فیلم است، در این فیلم بازی کند.

این نخستین همکاری آل پاچینو با کوئنتین تارانتینو است.

تارانتینو از نخستین فیلمش یعنی «سگ‌های انباری» در سال 1992 همیشه از ستاره‌های محبوب سینما در فیلم‌هایش استفاده کرده است.

دمین لوییس نیز دیگر بازیگری است که به مجموعه بازیگران این فیلم اضافه شده و در نقش استیو مک‌کویین ستاره محبوب سینما بازی می‌کند. لوک پری نیز در نقش اسکات لنسر ظاهر می‌شود و امیلی هیرش در نقش طراح مو یعنی جی سبرینگ جلوی دوربین می‌رود. داکوتا فانینگ نیز در نقش یکی از اعضای خانواده منسون جلوی دوربین می‌رود. کلیفتون کالینز، کیت جفرسون و نیکلاس هموند نیز دیگر بازیگران این فیلم خواهند بود.

پیشتر اعلام شده بود در این فیلم که تارانتینو نویسندگی آن را بر عهده داشته و آن را کارگردانی و تولید نیز می‌کند، لئوناردو دی کاپریو، براد پیت، مارگوت رابی، برت رینولدز، کورت راسل و تیموتی اولیفنت نیز بازی می‌کنند.

این فیلم 9 اوت 2019 اکران می‌شود که پنجاهمین سالگرد ارتکاب به قتل خانواده منسون و کشتن چهره‌هایی چون شارون تیت همسر رومن پولانسکی است.

تارانتینو اوایل 2018 و زمانی که با دی کاپریو برای حضور در این فیلم به توافق دست یافت از علاقه‌اش برای ورود آل پاچینو به این پروژه سخن گفته بود.


اخبار مرتبط

●  احتمال هم‌بازی شدن دی‌کاپریو با آل پاچینو در فیلم جدید تارانتینو


منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...