آنجلینا جولی هم‌بازی دانیل کریگ در «جیمز باند» می‌شود؟

چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۷:۶

تهیه کنندگان «جیمز باند» هلنا بونهام کارتر را برای شخصیت شرور این فیلم می خواهند.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از ایندپندنت، طبق آخرین خبرها هلنا بونهام کارتر در کنار دانیل کریگ در فیلم بعدی «جیمز باند» به کارگردانی دنی بویل نقش آفرینی می کند و قرار است نقش شخصیت شرور را در جیمز باند بعدی بر عهده بگیرد.

این بازیگر که پیش تر در فیلم های «هری پاتر» و «آلیس در سرزمین عجایب» نقش شخصیت های بدجنس را ایفا کرده قرار است در فیلم آینده «جیمز باند» به کارگردانی دنی بویل نقش آفرینی کند.

یکی از افراد نزدیک به عوامل فیلم این خبر را به میرر اعلام کرده و گفته بسیاری گمان می کنند آنجلینا جولی قرار است این نقش را بازی کند در حالی که عوامل تصمیم گیرنده هلنا بونهام کارتر را می خواهند. او همچنین بیان کرد که فهرست گروه بازیگران فیلم به مرحله نهایی رسیده است.

البته اگر این نقش به آنجلینا جولی برسد برای دومین بار است که این بازیگر در کنار دانیل کریگ نقش آفرینی می کند. جولی و کریگ در سال 2001 در فیلم «لارا کرافت: مهاجم مقبره» با هم همبازی بودند.

در حال حاضر بویل و کریگ روی برنامه زمان بندی فیلمبرداری فیلم کار می کنند. 5 امین قسمت جیمز باند قرار است 25 اکتبر 2019 در سینماهای بریتانیا به نمایش در آید.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...