نخستین تصویر از تام کروز در یک فیلم مشهور

شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۶:۶

 تام کروز از آغاز فیلمبرداری قسمت جدید فیلم «تاپ گان» خبر داد.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از امپایر، فیلمبرداری فیلم «تاپ گان 2» با بازی تام کروز آغاز شد. کروز نخستین تصویر از این فیلم را در توییتر منتشر کرد. بازیگر «ماموریت غیرممکن» در این اثر جدید سینمایی نقش شخصیتی به نام پیت «ماوریک»‌ میچل را بازی می‌کند که خلبان هواپیماهای جنگنده است.


جزییات فیلمنامه دنباله جدید «تاپ گان» منتشر نشده است، اما بر اساس اطلاعات قبلی در این فیلم شخصیتی که تام کروز نقشش را بازی می‌کند یک معلم خلبانی جنگنده است و این بار هواپیماهای بدون سرنشین نیز به داستان اضافه شده‌اند؛ در عصری که جنگنده‌های نسل پنجم مفهوم نبردهای هوایی را تغییر می‌دهند.

جوزف کازینسکی کارگردان «تاپ گان 2»‌ باور دارد که دیدگاهش در این فیلم برای عصر حاضر و اتفاقاتش مناسب است. او در این باره گفت: "نیروی هوایی امروز با سال 1986 که نخستین فیلم «تاپ گان»‌ ساخته شد، تفاوت های اساسی دارد." کازینسکی که در فیلم «فراموشی» محصول 2013 با تام کروز همکاری کرده است، ادامه داد: "نمی‌توان به بازسازی فیلم اورژینال بسنده کرد. من علاوه بر بازآفرینی تجربیات فیلم اصلی، اقتباسی تازه عرضه خواهم کرد."


تا اینجای کار تنها نام تام کروز به عنوان بازیگر فیلم رسانه‌ای شده است. در فیلم نخست کلی مک‌گیلز، وال کیلمر، آنتونی ادواردز و مگ رایان دیگر بازیگران فیلم بودند.

فیلم اصلی به کارگردانی تونی اسکات در تابستان 1986 اکران شد و در جهان بیش از 357 میلیون دلار فروش داشت. «تاپ گان: ماوریک» تابستان سال 2019 اکران خواهد شد.

منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...