اثر جدید خالق «بازی تاج و تخت»‌

شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۶:۸

کتاب جدیدی از جورج آرآر مارتین روانه بازار خواهد شد که البته عنوان آن «بادهای زمستان» نیست.

به گزارش فیلم نگاه و به نقل از سانفرانسیسکو کراونیکل، «آتش و خون» عنوان کتاب جدید جورج آرآر مارتین است که داستان آن 300 سال پیش از حوادث مجموعه کتاب «ترانه یخ و آتش» روی می‌دهد. این کتاب 20 نوامبر روانه بازار کتاب خواهد شد.

داستان این کتاب نیز همانند مجموعه «یخ و آتش» در دنیای فانتزی وستروس شکل می‌گیرد. مارتین در وبلاگ خود در این باره نوشت: "باید تاکید کنم که کتاب «آتش و خون» رمان نیست. این کتاب روایتی سنتی ندارد و قرار هم نبود که داشته باشد."

این کتاب 989 صفحه‌ای تاریخچه‌ای از تمام پادشاهان سلسله خیالی تارگرین است.

اعلام این خبر برای هواداران «بازی تاج و تخت»‌ ناامید کننده است چرا که آنها هفت سالی می‌شود که منتظر انتشار ششمین کتاب با عنوان «بادهای زمستان» هستند.

انتشار این مجموعه کتاب‌ها از سال 1996 و با کتاب «بازی تاج و تخت»‌ آغاز شد. پس از آن در سال 1999 کتاب ‌«نبرد پادشاهان» به بازار آمد و سال 2000 نوبت به «طوفان شمشیرها»‌ رسید. چهارمین کتاب از این مجموعه «جشنی برای کلاغ‌ها» بود که سال 2005 به مخاطبان معرفی شد و پنجمین کتاب در سال 2011 با عنوان «رقص با اژدهایان»‌ منتشر شد.

این مجموعه کتاب‌ها دستمایه ساخت سریال پرطرفدار «بازی تاج و تخت» قرار گرفته‌اند اما از آنجا که مارتین کتاب ششم را هنوز منتشر نکرده و سریال به فصل هفتم رسیده است، تماشاگران تلویزیون از خوانندگان کتاب پیشی گرفته‌اند.
منبع : فیلم نگاه
برای ثبت دیدگاه خود، اپتدا وارد وسایت شوید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که در این باره چیزی می نویسد...